Maciej Dowbor zwrócił się do mamy ze sceny Polsat SuperHit Festiwal. Wszystko na oczach Miszczaka

Polsat SuperHit Festiwal 2023 się rozpoczął. W piątek na scenie wystąpi m.in. Doda, Sara James i Beata Kozidrak. Festiwal prowadzi m.in. Maciej Dowbor. Ze sceny zwrócił się do mamy, która niedawno została zwolniona z programu "Nasz nowy dom".

Ruszyło wielkie muzyczne święto. W Sopocie po raz kolejny odbywa się festiwal z udziałem największych polskich gwiazd. W pierwszym dniu zobaczymy Dodę, która stała się ulubienicą Edwarda Miszczaka oraz Sarę James. W sobotę wystąpi Edyta Górniak. Już podczas konferencji było gorąco, wszystko przez aferę z udziałem Dody i Górniak. W pierwszym dniu festiwalu jako prowadzący wystąpili m.in. Maciej Dowbor i Marcelina Zawadzka. Prezenter zwrócił się ze sceny do mamy, Katarzyny Dowbor.

Zobacz wideo Sykut-Jeżyna o zwolnieniu Dowbor

Maciej Dowbor zwrócił się do mamy. Okazał jej wsparcie

Katarzyna Dowbor była jedną z największych gwiazd Polsatu. Prowadziła program "Nasz nowy dom", a widzowie ją kochali. Jednak Edward Miszczak po objęciu funkcji dyrektora programowego stacji postanowił ją zwolnić. Na jej miejsce wybrał Elżbietę Romanowską, co nie podoba się widzom, którzy nie szczędzą słów krytyki wobec aktorki. Wsparcie Dowbor okazała m.in. Monika Richardson. Teraz ze sceny zwrócił się do niej syn. Podczas festiwalu w Sopocie, który organizuje Polsat, złożył jej życzenia z okazji Dnia Matki. Warto zaznaczyć, że na festiwalu nie zabrakło nowego dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka, twórcy całego zamieszania.

Ja chciałem także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza - powiedział.

Wygodne klapki i sandały. Jakie modele będziemy nosić podczas wakacji? Wygodne klapki i sandały. Jakie modele będziemy nosić podczas wakacji? MATERIAŁ PROMOCYJNY

Dowbor nabija się z Miszczaka?

Ostatnio Szymon Majewski odniósł się do zmian w Polsacie, udostępniając na Facebooku sklejkę z Miszczakiem i znakiem drogowym "Zwolnij". Satyryk zażartował, że znak, który stoi na trasie przed Polsatem, jest sprawcą zamieszania. Zaapelował nawet, żeby go zdemontować. Co ciekawe, post udostępniła sama pokrzywdzona, Katarzyna Dowbor. Wygląda na to, że chciała wbić szpilę Miszczakowi.

Więcej o: