Monika Mrozowska z dziećmi na plaży w Sopocie. Pogoda dopisała. Rozebrała się do stroju kąpielowego [ZDJĘCIA]

Monika Mrozowska często zabiera dzieci w podróż. Tym razem z trójką najmłodszych pociech wybrała się do Sopotu. Pogoda pozwoliła nawet na rozebranie się do stroju kąpielowego.

Monika Mrozowska już jako nastolatka zdobyła popularność dzięki roli Majki w "Rodzinie zastępczej". Porzuciła jednak karierę aktorską, a obecnie skupia się na prowadzeniu własnej firmy i aktywnie prowadzi media społecznościowe. Na Instagramie gwiazdy nie brakuje treści parentingowych - nic dziwnego, bo Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Niedawno ja jej profilu pojawiały się relacje z Sopotu. Celebrytkę uchwycili też paparazzi, gdy odpoczywała na plaży. Chociaż dopiero maj, opalała się w stroju kąpielowym.

Zobacz wideo Monika Mrozowska o kobiecym ciele

Monika Mrozowska na plaży w Sopocie. Zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym

Monika Mrozowska dokumentuje w mediach społecznościowych częste podróże, które są zdecydowanie jej pasją. Tym razem postanowiła się wybrać nad polskie morze z młodszą córką i synami. Pogoda dopisała, bo gwiazda mogła pozwolić sobie na opalanie się w stroju kąpielowym. Monika Mrozowska urodziła czwórkę dzieci i jest w świetnej formie. Od czasu do czasu pokazuje na Instagramie, jak ćwiczy pilates czy jogę. Więcej zdjęć gwiazdy zrobionych na sopockiej plaży znajdziecie w galerii na górze strony.

Monika Mrozowska na plaży w SopocieMonika Mrozowska na plaży w Sopocie Plotek Exclusive

Po ostatnim porodzie Mrozowska pokazała, jak wyglądało jej ciało, miesiąc po przyjściu syna na świat. Na Instagramie pisała też o ciałopozytywności. "Ja kocham swoje ciało, wiem, przez ile przeszło, dlatego nigdy nie oceniam czyjegoś wyglądu. Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale kocham je cały czas. Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć, bo urodziło czwórkę dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne".

Monika Mrozowska Mrozowska podnosi głos na dzieci. To nie koniec: Wyjeżdżam sama, albo wychodzę

Monika Mrozowska - dzieci

Monika Mrozowska głośno mówi o życiu w patchworkowej rodzinie. Gwiazda najstarszą córkę, dorosłą już Karolinę i 13-letnią Jagodę wychowuje razem z Maciejem Szaciłłą. Jest także mamą Józefa, który przyszedł na świat w 2014 roku. Jego ojcem jest operator Sebastian Jaworski. Ze związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką ma syna Lucjana, urodzonego w 2021 roku.

Więcej o: