W dzieciństwie ją prześladowano. Teraz zarabia fortunę na swoim wyglądzie. "Byłam brzydulą"

April Opal ma ponad milion wyświetleń na TikToku i zarabia jako modelka. Jako dziecko miała mnóstwo kompleksów i była wyśmiewana przez rówieśników. W sieci udostępniła zdjęcie z dzieciństwa i opowiedziała, co wtedy czuła.

April Opal jest tiktokerką i modelką, która sprzedaje swoje zdjęcia na jednej z popularnych platform w sieci. W rozmowie z serwisem Daily Star zdradziła, że teraz ma mnóstwo fanów i jej zarobki dochodzą nawet do 30 tys. funtów miesięcznie (w przeliczeniu około 156 tys. złotych), ale jeszcze jako dziecko była prześladowana przez rówieśników i czuła się bardzo brzydka. Jej konto na TikToku obecnie ma 1.3 mln polubień. Opal przyznała, że jej samej trudno uwierzyć, że to właśnie dzięki temu jak wygląda, może wieść luksusowe życie i cieszyć się popularnością.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Tiktokerka była prześladowana jako dziecko. Teraz zarabia jako modelka

April Opal pokazała w sieci swoje zdjęcia z czasów szkolnych i przyznała, że przez styl ubioru bardzo odstawała od reszty rówieśników i była z tego powodu prześladowana. "Jako dziecko czułam się bardzo brzydka. Teraz trudno mi uwierzyć, że ludzie płacą, aby podziwiać moje zdjęcia" - powiedziała w rozmowie z Daily Star. Opal wyznała, że kiedy miała 13-14 lat, zmagała się z nadwagą. "Wszyscy mnie krytykowali. Nie miałam żadnych przyjaciół w szkole. Chłopcy się mną nie interesowali. Wybierali atrakcyjniejsze koleżanki" - podkreśliła Opal. April po skończeniu liceum miała plany na kontynuowanie edukacji, ale postanowiła zostać modelką. Zajęcie tak bardzo się jej spodobało, że porzuciła plany o studiach. "Jest to bardzo dziwne, że teraz, kiedy jestem dorosła, ludzie płacą mi za to, jak wyglądam" - dodała. Zarobione pieniądze wydaje głównie na podróże i gromadzi oszczędności.

April OpalApril Opal fot. instagram.com/april.opal

Tiktokerka podkreśla, że cały czas ma wrażenie, że jej kariera może skończyć się w kilka sekund. "W środku zawsze zostaje w tobie coś z tego wystraszonego i zakompleksionego dziecka" - podkreśla. Fani wspierają April w sieci i dodają jej otuchy w momentach zwątpienia. "Tak, syndrom oszusta, wszyscy to mamy. Nie przejmuj się" - napisał jeden z obserwatorów modelki. Największym problemem April Opal są wysokie podatki. Jak sama przyznała, połowę zarobionych pieniędzy musi oddawać rządowi.

Tiktokerka porzuciła edukację dla kariery. W szkole była prymuską

April Opal miała zupełnie inne plany na życie. Miała kontynuować edukację i w przyszłości zająć się badaniem komórek macierzystych na jednym z prestiżowych uniwersytetów. Wcześniej tiktokerka dorabiała jako animatorka zabaw dla dzieci. Niestety jej zarobki były bardzo niskie i żeby przeżyć i móc się utrzymać, przez wszystkie dni tygodnia dorabiała w czterech różnych pracach. Dopiero kariera modelki pozwoliła jej ustabilizować finanse i znacząco podnieść poziom życia. Właśnie dlatego zdecydowała, aby całkowicie się temu poświęcić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.