"Panorama". Wiemy, kto będzie nowym prowadzącym. To gwiazda TVP

Telewizja Polska ujawniła, kto zostanie nowym prowadzącym serwisu informacyjnego "Panorama". Prezenter wcześniej był pogodynkiem, a także twarzą popularnego programu medycznego.

"Panorama" jest emitowana na antenie TVP2 od 1991 roku. Przez te lata w roli prowadzącego mogliśmy zobaczyć wielu dziennikarzy, dla których program informacyjny był przepustką do wielkiej kariery w świecie mediów. W studiu "Panoramy" karierę rozwijały m.in. Hanna Lis, Joanna Racewicz czy Iwona Radziszewska. W związku ze zmianą kierownictwa, część dziennikarzy pożegnała się ze stacją. Obecnie w "Panoramie" pracują Tomasz Wolny, Karol Gnat, Adam Krzykowski oraz Joanna Bukowska-Kasprzak. Niebawem grono to powiększy się o jeszcze jednego dziennikarza.

Zobacz wideo Zwykły dzień w Sejmie. Czarnek nazwany "hejterem", Budka pyta Witek "Czy Pani wie, co tu się dzieje!?"

"Panorama" ma nowego prezentera. Adam Giza zaczynał w lokalnej telewizji, z TVP jest związany od kilku lat

24 maja pojawił się komunikat o nowym prowadzącym "Panoramy". Do składu prezenterów dołączy Adam Giza. Dziennikarz swoją karierę zaczynał w Telewizji Silesia, a od kilku lat jest związany z TVP. Giza w 2017 roku był prezenterem prognozy pogody w programie "Dzień dobry, Polsko!", a następnie pełnił rolę gospodarza tego programu. Od marca 2018 roku wraz z Anną Popek prowadził program "Wstaje dzień" w TVP Info, zaś od października 2019 roku jest gospodarzem programu "O tym się mówi" w TVP Info. Do tego imponującego CV należy dodać cykl "Powitanie Lata z Jedynką", który prowadził u boku Marty Manowskiej oraz program "Koronawirus Poradnik", wydawany w czasie pandemii COVID-19. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie dziennikarz dołączy do zespołu "Panoramy", stanie się to najpewniej w nadchodzących tygodniach.

"Panorama". Marta Kielczyk przeszła do TVP1. Prowadzi teraz "Wiadomości"

W 2022 roku grono prowadzących "Panoramę" uszczupliło się. Z programu odeszła Marta Kielczyk. Nie oznacza to jednak, że dziennikarka zerwała współpracę z TVP, jest wręcz przeciwnie. Prezenterka, która od ponad 20 lat jest związana z telewizją publiczną, dostała zatrudnienie przy głównym wydaniu "Wiadomości". Od października ubiegłego roku prowadzi serwis informacyjny na zmianę z innymi dziennikarzami: Danutą Holecką, Edytą Lewandowską i Michałem Adamczykiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.