Julia Wieniawa wyremontowała salon. Mamy zdjęcia przed i po. "To w ogóle nie wygląda jak moja chata!"

Salon Julii Wieniawy przeszedł metamorfozę. Gwiazda pochwaliła się efektami remontu na Instagramie.

Julia Wieniawa w 2021 roku przeprowadziła się na warszawski Żoliborz. Piosenkarka chętnie chwali się na Instagramie wnętrzami urokliwego gniazdka. Na zdjęciach, które publikuje w sieci, możemy zobaczyć, że w pomieszczeniach nie brakuje stylowych mebli i luksusowych dodatków. Bez trudu możemy również wywnioskować, że jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu lubi styl retro. Gwiazda w ostatnim czasie pochwaliła się efektami remontu salonu. Przestrzeń stała się jeszcze bardziej stylowa i podkreślona mocnymi dodatkami. 

Julia Wieniawa wyremontowała salon. Pokazała efekty metamorfozy

"Jeszcze dojdzie dywan i parę dupereli, ale już jest doskonale" - czytamy na jednym ze zdjęć salonu Wieniawy. Z innego slajdu dowiadujemy się, że remont trwał, kiedy gwiazda przebywała w Hiszpanii. Główne pomieszczenie mieszkania faktycznie bardzo się zmieniło. Gwiazda ociepliła przestrzeń dodatkami, sofą w kolorze zgniłej zieleni, retro komodą i roślinami. Uwagę zwraca długa lampa o dość nietypowych kształtach, zwisająca z sufitu. Na ścianach nie brakuje obrazów, a patrząc na stół możemy dostrzec płytę winylową ścieżki dźwiękowej do filmu "Drive". W oddali znajduje się zaś gramofon. Zobaczcie poniżej filmik, na którym Wieniawa prezentuje odświeżone wnętrza salonu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała wyremontowany salon

Mieszkanie Julii Wieniawy ocieka luksusem

Jak wyglądają inne pomieszczenia w domu Wieniawy? Kuchnia prezentuje się naprawdę luksusowo. Pomieszczenie jest jasne i przestronne, a aktorka postawiła na beżowe i drewniane szafki. Nie brakuje tam także przestronnej wyspy, która stanowi zarówno przestrzeń do gotowania, jak i wspólnego spędzania czasu. Na ścianach łazienki możemy zobaczyć natomiast podłużne, różowe płytki oraz okrągłe, podświetlane lustro. Tuż pod nim stoi drewniana szafka z kamienną umywalką. Uwagę zwracają złote elementy pojawiające się np. przy kabinie. Wrażenie robi również sypialnia piosenkarki. W pomieszczeniu oprócz dużego łóżka i regału znajduje się toaletka. Zdjęcia wnętrz mieszkania Wieniawy znajdziecie tutaj.

Więcej o: