Artur Boruc przeszedł ogromną metamorfozę. Tak się zmienił. "Klasa i szyk"

Artur Boruc przez lata szlifował styl i przeszedł ogromną metamorfozę. Były bramkarz reprezentacji Polski z powodzeniem mógłby zostać modelem. W gęstej brodzie i z okularami trudno go nawet poznać. Fani są zachwyceni jego eleganckim stylem.

Artur Boruc to znany polski bramkarz, który ma za sobą grę w reprezentacji kraju. W latach 1999-2005 był związany z Legią Warszawa. Do klubu powrócił w 2020 roku, ale pod koniec sezonu 2021/22 ogłosił zakończenie kariery. Rok temu w lipcu rozegrał ostatni mecz na stadionie przy Łazienkowskiej. "Dziękuję wszystkim, którzy przyszli tutaj tak licznie. Wiem, że mam dużą rodzinę" - zwrócił się do kibiców, ledwo powstrzymując łzy. Sportowiec mógł także liczyć na wsparcie żony, Sary Boruc oraz dzieci. Od czasów występów w reprezentacji styl piłkarza mocno się zmienił. Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami.

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Jak Artur Boruc zmienił się od czasu grania w reprezentacji Polski? "Coraz piękniejszy"

Artur Boruc i jego żona Sara od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. Para poznała się na imprezie. "To było takie mało romantyczne spotkanie. Niewymarzone. Poznałam Artura w klubie w Warszawie, gdzie pomieszkiwałam, bo studiowałam zaocznie" - mówiła Boruc. Mają dwójkę dzieci, córkę Amelię i syna Noah. Razem wychowują także córkę Sary z poprzedniego związku, Oliwię, która skończyła 18 lat. Niedawno para pochwaliła się wspólnym ujęciem w windzie i zachwyciła fanów. Tym razem wybrali luźne i niezobowiązujące stroje. Sara miała na sobie wiosenny trencz, a były piłkarz wybrał wygodne dresy i puchową kamizelkę.

 
Coraz piękniejsi i niezmiennie zakochani.
Boska para.
Och ten Boruc, ogień! - czytamy w komentarzach.

Od jakiegoś czasu Artur Boruc nosi grube oprawki okularów i zapuścił gęsty zarost. Z pewnością na zmianę stylu sportowca wpłynęła także jego partnerka, która ma własną markę modową i rozwija się jako projektantka. "W mojej głowie rodzi się pomysł, potem próbuję to narysować, tak jak potrafię. Idzie mi to coraz lepiej" - wyznała w jednym z wywiadów. Kurtkę jej projektu nosiła już m.in. Kendall Jenner. Na jednym ze zdjęć opublikowanych kilka miesięcy temu przez byłego piłkarza widzimy go w bardzo modowym wydaniu. Z pewnością przykłada teraz dużo większą uwagę do stylu i trudno w nim poznać niepozornego chłopaka z czasów grania w reprezentacji Polski. Komentarze fanów mówią same za siebie. "Klasa i szyk sama w sobie! Świetny look" - napisała jedna z fanek.

 

Artur Boruc udostępnił ważny wpis dotyczący profilaktyki raka jąder

Konto Artura Boruca na Instagramie obserwuje ponad 327 tysięcy internautów. Były bramkarz chętnie pokazuje tam ujęcia z rodziną. W jednym z wpisów postanowił przypomnieć, jak ważna jest profilaktyka w przypadku raka. "Wczesne wykrycie raka jąder i raka prostaty to szansa na całkowite wyleczenie!" - czytamy we wpisie. Piłkarz zapozował na czarno-białym zdjęciu w stroju bramkarza i na ujęciu zasłonił rękawicami newralgiczne miejsce. Fani byli zachwyceni zaangażowaniem sportowca w kampanię "Badaj jajka" Fundacji Kochasz Dopilnuj i podziękowali mu za zaangażowanie "Wreszcie ktoś znany o tym mówi. Mój kolega lat 25 miał ten rodzaj raka" - podkreślił jeden z fanów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.