Cezary Pazura przez pierwszą żonę bardzo cierpiał. "Chciałem się targnąć na życie". Kim jest mama Anastazji?

Cezary Pazura od 14 lat jest mężem Edyty Pazury. W przeszłości aktor nie miał jednak szczęścia w miłości. Związek z pierwszą żoną przysporzył mu wiele cierpienia.

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem od 14 lat. Doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Wcześniej aktor dwa razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Żaneta, którą poślubił w wieku 27 lat. Owocem tego związku jest Anastazja, zaledwie kilka miesięcy młodsza od jego obecnej ukochanej. Co wiemy o matce najstarszej córki artysty?

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. "Odziedziczyła naiwność"

Cezary Pazura ma na koncie trzy małżeństwa. Przez pierwszą żonę bardzo cierpiał. "Chciałem się targnąć na życie"

Cezary Pazura poznał swoją pierwszą żonę w Łodzi na warsztatach aktorskich. Pomimo że ich opowieści dotyczące pierwszej randki nieco się różnią, oboje byli zgodni, że od razu między nimi zaiskrzyło. Gdy zaczęli się spotykać, aktor miał 24 lata, a jego ukochana 16. Wiek partnerki artysty stał na drodze do szybkiego ślubu. Para pobrała się dopiero, gdy Żaneta osiągnęła pełnoletność. Jeszcze zanim zakochani stanęli przed ołtarzem, na świat przyszła ich córka Anastazja. Niestety sielanka w związku nie trwała długo. W autobiografii aktor wspomina, że żona wkrótce zaczęła coraz częściej sięgać po alkohol. Później jak twierdzi, pojawiły się także inne używki, takie jak marihuana oraz twarde narkotyki. W 1994 roku, kiedy Anastazja miała niespełna sześć lat, Żaneta miała opuścić rodzinę, zostawiając aktora samego z córką. Cezary Pazura w jednej chwili musiał przeorganizować swoje życie.

Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować - wspomina w autobiografii.

Aktor nie ukrywa, że tamten okres był dla niego wyjątkowo trudny. "Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko" - wyznał w wywiadzie dla magazynu "Pani". Po jakimś czasie Pazura odnalazł żonę, która przebywała wówczas w Monarze, aby porozumieć się w sprawie rozwodu. Była żona przestała posługiwać się nazwiskiem artysty i na stałe osiedliła się w Łodzi. Kobieta nigdy jednak nie zaangażowała się w wychowanie córki. Niedługo później Pazura poznał Weronikę Marczuk, która pomogła mu w wychowaniu dziecka. Niestety również to małżeństwo zakończyło się rozwodem. Od 2009 roku żoną aktora jest Edyta Pazura. Niedawno para świętowała 14. rocznicę ślubu.

Cezary Pazura z córką Cezary Pazura zostanie teściem? Wspomina o ślubie córki. "Z moim przyszłym zięciem"

Najstarsza córka Cezarego Pazury jest w wieku jego żony. Czym się zajmuje?

Najstarsza córka Cezarego Pazury, Anastazja w tym roku będzie obchodzić 35. urodziny. Anastazja odziedziczyła po ojcu artystyczną duszę. Studiowała grafikę w Wielkiej Brytanii, a po powrocie do Polski ukończyła też Warszawską Szkołę Filmową. Artystka na co dzień zajmuje się tworzeniem grafiki komputerowej. Niedawno zorganizowała wernisaż swoich prac, których motywem przewodnim było kobiece ciało. Jej dzieła można obejrzeć także na Instagramie. Anastazja Pazura związana jest z popularnym aktorem dubbingowym, Tomaszem Olejnikiem.

Więcej o: