W dniu ślubu ważyła 220 kilogramów. Przeszła spektakularną metamorfozę. Dziś jest nie do poznania

Niegdyś Lexi Reed była otyłą panną młodą. Po ślubie postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i diametralnie zmieniła życie. Zdrowymi zmianami zaraziła męża. Oboje przeszli spektakularne metamorfozy. Razem schudli prawie 190 kilogramów. Teraz inspirują innych. Poznajcie ich historię.

Lexi i Danny Reed są wielką inspiracją dla innych ludzi. Kilka lat temu ich życie wyglądało zupełnie inaczej. Małżonkowie borykali się z ogromną otyłością. Wówczas Lexi nie radziła sobie zbyt dobrze. Twierdziła, że nadmierna waga odbiera jej radość z życia. W dniu ślubu kobieta ważyła 220 kilogramów. Największym marzeniem pary było posiadanie dziecka. Jedyną drogą do jego spełnienia stała się walka z nadwagą. Wszystko wskazuje na to, że dobra motywacja się sprawdziła. Ich efekty są oszałamiające. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

W dniu ślubu ważyła 220 kilogramów. Jej przemiana jest powalająca 

Lexi i Danny Reed to para Amerykanów. 33-letnia kobieta problemy z wagą miała już w dzieciństwie. Jednak wtedy sytuacja nie była jeszcze aż tak krytyczna. Z biegiem lat kobieta coraz więcej przybierała na wadze. W związku z tym planując jeden z najpiękniejszych dni życia, musiała mierzyć się z wieloma przeszkodami. Na przymiarkę sukni ślubnej jechała przez trzy godziny do innego miasta. W swojej okolicy nie mogła znaleźć odpowiedniego dla siebie rozmiaru. "Dzień ślubu był najszczęśliwszym dniem w moim życiu, ponieważ znalazłam kogoś, kto mnie kocha bez względu na rozmiar. Mimo że nawet nie mogłam znaleźć na siebie sukienki. Będę jego na zawsze i jestem wdzięczna za nasze nowe wspólne życie" - pisała wówczas na Instagramie.

Ewa Chodakowska Jak się pozbyć cellulitu? Chodakowska radzi

Jej mąż również borykał się z nadwagą. W jego przypadku waga wskazywała 130 kilogramów. Po ślubie para postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. W jednym z wywiadów Lexi wyznała, że waga ograniczała ją w normalnym funkcjonowaniu. Problemem stawało się wykonywanie nawet najdrobniejszych czynności. "Najprostsze czynności sprawiały problem. Zanim schudłam, byłam więźniem we własnym ciele. Zostaliśmy z Dannym wyproszeni z kolejki górskiej, co było bardzo zawstydzające. Bałam się także podróży samolotem, bo nie zmieściłabym się w fotelu" - opowiadała. 

 

Pewnego dnia małżeństwo postanowiło stawić czoła wyzwaniu. Zapisali się na siłownię i zaczęli gotować zdrowe i zbilansowane posiłki. Udało im się wytrwać i w ściśle określonym czasie waga zaczęła spadać. Lexi z amerykańskiego rozmiaru 34 zeszła do 12. Kobieta stała się prawie o połowę szczuplejsza niż była w dniu ślubu. W trakcie procesu odchudzania Lexi postanowiła założyć profil na Instagramie. Zgromadziła ponad milion obserwujących, dla których stała się nie tylko inspiracją, ale i motywacją do zmiany stylu życia. 

Elżbieta Romanowska Ela Romanowska schudła. Jak? Ograniczyła spożycie jednego składnika

Schudli razem prawie 190 kilogramów. Nie obyło się bez komplikacji. Cały czas się wspierają 

Lexi schudła w sumie 136 kilogramów, a jej mąż 50. Wraz z upływem czasu kobieta zdecydowała się na chirurgiczne usunięcie obwisłej skóry. Trzeba przyznać, że dziś jest nie do poznania.

 

Niestety szczęście pary nie trwało zbyt długo. Lexi znów boryka się z problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu poinformowała o tym, że jej nerki przestały prawidłowo pracować i musi poddawać się specjalistycznym dializom w szpitalu. W związku z tym kobieta musiała znacznie ograniczyć się w wykonywaniu jakiejkolwiek aktywności fizycznej. "Podłączają mnie do maszyny i usuwają odpady i nadmiar płynów, ponieważ moje nerki nie pracują. Może nie skupiam się tak bardzo na utracie wagi (jem zdrowo w łóżku i dążę do większej ilości białka), ale pracuję nad uzdrowieniem i chciałam podzielić się z wami częściami w tej nowej podróży" - relacjonowała. 

 

Mimo to Lexi nie zamierza się poddawać. Ogromnym wsparciem jest dla niej mąż. W mediach społecznościowych para nieustannie podkreśla siłę swojego uczucia. Zdecydowali się nawet na drugi ślub. Do zdjęć zapozowali w nowych strojach. Zobacz też: Rozenek zdradziła swój sposób na płaski brzuch. Wtem odzywa się Mucha. Skwitowała wywód "koleżanki".

Więcej o: