Agnieszka Chylińska w prześwitującej górze na antenie "DDTVN". Fani pod wrażeniem. "Super forma"

Agnieszka Chylińska uwielbia zaskakiwać ciekawym wizerunkiem, co zdążyła już kilka razy udowodnić. Artystka długo nie może wytrzymać bez zmian i metamorfozy najczęściej zachodzą na jej głowie. Tym razem zaprezentowała się w "Dzień dobry TVN" w drapieżnej stylizacji.

Agnieszka Chylińska słynie z odważnych metamorfoz na głowie. Miała już włosy chyba w każdym kolorze, nie boi się też zwracających uwagę fryzur, jak irokez, czy mocno wycięta grzywka. Artystka w dalszym ciągu koncertuje, a na występach może liczyć na prawdziwe tłumy fanów. Podczas jednego z koncertów odwiedziła ją reporterka "Dzień dobry TVN".  Przy okazji spotkania na Instagramie śniadaniówki pojawiło się nowe zdjęcie wokalistki. Fani w komentarzach nie ukrywali, że Chylińska wygląda rewelacyjnie. Pojawiły się głosy, że jest w życiowej formie. Uwagę zwraca drapieżna, ale bardzo kobieca stylizacja. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Agnieszka Chylińska w prześwitującej górze na antenie "DDTVN". Fani pod wrażeniem 

Agnieszka Chylińska niedawno zafundowała sobie mocno wyciętą, geometryczną grzywkę. Fani w komentarzach na Instagramie podkreślali, że podoba im się nowy sposób uczesania. Tym razem postanowiła pokazać się w odważnej stylizacji z prześwitującą górą. Przy okazji w oczy rzuca się mocniejszy makijaż artystki, który dodał jej pazura. Do prześwitującej góry z bufiastymi rękawami Chylińska dobrała czarne, dopasowane do ciała spodnie z ognistymi aplikacjami. 

 

W komentarzach fani zasypali idolkę komplementami. "Fajne wdzianko", "Pokazała się w dobrej kondycji, brawo", "Rewelacyjnie wyglądasz", "Po prostu uwielbiam od zawsze, cudna kobieta" - pisali zachwyceni internauci. Więcej zdjęć Agnieszki Chylińskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Maryla Rodowicz Rodowicz korzysta z pomocy gosposi. Na tym się nie kończy. "To jest kosztowne"

Agnieszka Chylińska - życie prywatne

Artystka nie afiszuje się życiem prywatnym w mediach, uchodzi raczej za skrytą osobę. Jej pierwszym mężem był Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu wytwórni Sony Music, z którym poznała się w 1996 roku. Za mąż wyszła w 2002 roku, ale ten związek nie przetrwał próby czasu. Rozwiedli się po 16 miesiącach małżeństwa. Niedługo później wokalistka związała się z Markiem, wówczas pracował w firmie reklamowej w Sopocie. W 2010 wzięli ślub. Para wychowuje razem syna Ryszarda oraz dwie córki: Esterę i Krystynę. 

Więcej o: