Campbell w srebrze w Cannes. Dawno niewidziany Depp. Uma Thurman pozuje z synem, a Zeta-Jones z córką

Na otwarciu Festiwalu Filmowego w Cannes pojawił się tłum gwiazd. Niektórzy przybyli na czerwony dywan z dziećmi.

16 maja rozpoczął się 76. Festiwal Filmowy w Cannes. Tegoroczna edycja opisywana jest jako początek nowego cyklu. Nowe dzieła pokażą tu tacy uznani twórcy, jak Martin Scorsese, Wes Anderson i Aki Kaurismaki. Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier jest "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia". Impreza potrwa do soboty 27 maja. Podczas otwarcia festiwalu na czerwonym dywanie nie zabrakło największych gwiazd kina. Była obecna modelka Naomi Campbell, aktorki Elle Fanning i Helen Mirren, a także Johnny Depp, którego, w przeciwieństwie do Amber Heard, Hollywood powitało z otwartymi ramionami. Pojawiły się także rodzinne akcenty. Uma Thurman przyszła z synem, a Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z córką.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Uma Thurman z synem

Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Kochanica króla" z Johnnym Deppem w roli głównej. Uma Thurman miała na sobie suknię na cienkich ramiączkach w kolorze bladego różu. Na kreację miała zarzucony długi płaszcz z trenem i szerokimi rękawami w przepięknym burgundowym odcieniu. Jej szyję zdobił gruby choker. Włosy miała związane w koka. Aktorce towarzyszył syn Levon Hawke. Poszedł on w ślady rodziców i również został aktorem. W tym roku pojawi się pierwsza produkcja z jego udziałem. Na czerwony dywan założył granatowy garnitur. Wyróżniał się luźno zawiązaną muszką.

Uma Thurman z synemUma Thurman z synem Fot. AP/Invision

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z córką

Piękna aktorka na otwarciu w Cannes pojawiła się w czerwonej kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Suknia miała asymetryczne rękawy - jeden był długi i luźny, drugiego w ogóle nie było. Zeta-Jones włosy pozostawiła rozpuszczone. Michael Douglas miał na sobie czarny garnitur. Gwiazdorska para na czerwony dywan zabrała ze sobą córkę Carys. 20-latka robi karierę w modelingu. Na premierę "Kochanicy króla" pojawiła się w jasnej, półtransparentnej kreacji na cienkich ramiączkach. Góra była ozdobiona trójwymiarowymi kwiatami.

Carys Zeta Douglas, Michael Douglas, Catherine Zeta-JonesCarys Zeta Douglas, Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones Fot. AP/Joel C Ryan

Naomi Campbell

Modelka wyglądała przepięknie, kiedy pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie we Francji. Campbell miała na sobie srebrną, błyszczącą suknię w stylu greckim na grubych ramiączkach i z głębokim dekoltem. Jej nadgarstki zdobiły grube bransolety. Włosy zostawiła rozpuszczone. Modelka założyła również białe, kwadratowe okulary przeciwsłoneczne. Więcej zdjęć gwiazd, które pojawiły się na otwarciu festiwalu, znajdziesz w galerii u góry strony.

Naomi CampbellNaomi Campbell Fot. AP/Vianney Le Caer

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.