Celia Krychowiak zapozowała topless. Fani oszaleli z zachwytu. "Oszałamiająca"

Celia Krychowiak podzieliła się kolejnym odważnym kadrem. Żona piłkarza zapozowała topless. Ujęcie trafiło do sieci.

Grzegorz Krychowiak od lat związany jest z piłką nożną. Jakiś czas temu piłkarz podpisał kilkuletni kontrakt z rosyjskim klubem o nazwie FK Krasnodar. Zaraz po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę, gwiazdor piłki nożnej chciał, jak najszybciej wywiązać się z umowy. W związku z tym przeniósł się do klubu Al-Shabab, którego siedziba mieści się w Arabii Saudyjskiej. Prywatnie piłkarz od 2011 roku związany jest francuską modelką Celią Jaunat. Para pobrała się w 2019 roku. Obecnie ze względu na kontrakt piłkarza, małżeństwo przebywa w Arabii Saudyjskiej. Celia podzieliła się kolejną porcją słonecznych relacji. Tym razem postawiła na odważne kadry i zapozowała topless. 

Zobacz wideo Krychowiak o zegarku Lewandowskiego na gali Złotej Piłki. Hit

Celia Krychowiak podzieliła się odważnym kadrem. Zapozowała topless 

Żona Grzegorza Krychowiaka zawodowo zajmuje się modelingiem. W związku z tym nieustannie dba o swoją sylwetkę. Stara się zdrowo odżywiać i regularnie uczęszczać na siłownię. Efektami ciężkiej pracy chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej losy śledzi ponad 175 tysięcy obserwujących. 

Celebrytka stara się nie tracić kontaktu z fanami i na bieżąco relacjonuje im urywki z życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Wszystko wskazuje na to, że modelka nie ma problemu z pokazywaniem własnego ciała. Na jej profilu możemy znaleźć mnóstwo zmysłowych fotografii, często w samych strojach kąpielowych. Ostatnio żona znanego piłkarza zdecydowała się na nieco bardziej odważne kadry. Celia Krychowiak zapozowała topless. Udostępniła zdjęcie, na którym leży na plecach na leżaku, a jedyny materiał, jaki na sobie ma, to dolna część kostiumu kąpielowego. 

 

Pod opublikowanym postem niemalże od razu pojawiły się liczne komentarze. Internauci zachwycali się i nie szczędzili modelce miłych słów. Posypały się same komplementy. "Wyglądasz niesamowicie", "Grzegorz, bój się Boga", "Wow! Jesteś oszałamiająca" - czytamy. 

Georgina Rodriguez ostro krytykowana za podobne kadry 

Jakiś czas temu Cristiano Ronaldo podpisał kontakt z klubem Al-Nassr. Piłkarz wraz z całą rodziną był zmuszony do przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej. Zmiana miejsca zamieszkania już od samego początku nie była usłana różami. Chodziło o sprawy etyczne. Georgina Rodriguez nieustannie eksponuje obnażone ciało w sieci, a to jest surowo zakazane w tym kraju. Ostatnio zrelacjonowała lekcje twerkowania. Mało tego para wychowuje wspólnie piątkę nieślubnych dzieci. Władza przymyka na to oko, ale celebrytka cieszy się nieprzychylną opinią w mediach społecznościowych, zwłaszcza gdy publikuje kolejne odważne kadry. "Picie i bycie półnago w Arabii Saudyjskiej, wszystko dobrze? Boże, spraw, żeby była zdrowa" - piszą internauci pod jej postami. Zobacz też: Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne problemy ze zdrowiem. Mówi o wózku inwalidzkim. "Na prywatny zabieg mnie nie stać".