Elżbieta Romanowska pięknie się urządziła. Dominuje biel i szarość. Kominek robi największe wrażenie

Elżbieta Romanowska została nową prowadząca program "Nasz nowy dom". Na instagramowym koncie aktorki znaleźć można zdjęcia, na których pokazuje, jak sama urządziła mieszkanie.

O Elżbiecie Romanowskiej w ostatnim czasie zrobiło się wyjątkowo głośno po tym, jak ogłoszono, że to właśnie ona zastąpi Katarzynę Dowbor w programie Polsatu "Nasz nowy dom". Aktorka, znana z roli sklepowej Joli w serialu TVP "Ranczo", spotkała się z hejtem po tej decyzji stacji. Romanowska jednak tymi komentarzami się nie przejmuje i wciąż pozostaje bardzo aktywna w sieci. Widać to szczególnie na Instagramie, gdzie często publikuje zdjęcia swoich zwierzaków i wnętrza mieszkania.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor dogaduje się z Edwardem Miszczakiem? "Nie bywam w siedzibie"

Tak urządziła się Elżbieta Romanowska. Aktorka pokazuje swoje mieszkanie

Elżbieta Romanowska jest dość popularna w mediach społecznościowych. Dzięki zdjęciom, które tam publikuje, możemy zajrzeć do jej domu. Dominuje kolorystyka bieli i szarości, a wszystko wydaje się idealnie ze sobą komponować. Na ścianach dostrzec można białą cegłę - jeden z modniejszych elementów wnętrz w ostatnich latach. Romanowska przy urządzaniu swojego lokum nie bała się również sięgać po różne meblarskie dodatki w stylu vintage, co tylko dodaje szyku całości. Ma również zamontowany kominek, przy którym często wygrzewają się jej zwierzaki.

Nowa prowadząca "Naszego nowego domu" nie mieszka jednak tam sama. W codziennym życiu towarzyszy jej niemała gromadka pupili. Romanowska wiele razy wspominała zresztą, że zwierzęta są dla niej pełnoprawnymi członkami rodziny. Dla każdego z nich znalazło się miejsce w mieszkaniu aktorki, tworząc dla wszystkich prawdziwy azyl. Więcej zdjęć znajduje się w galerii na górze strony. 

 

W programie "Nasz nowy dom" szykują się rewolucje. Zwolniono Katarzynę Dowbor

W maju w mediach zawrzało po informacji o zwolnieniach w "Naszym nowym domu". Jest to jeden z hitowych elementów ramówki Polsatu, a jego dotychczasowa prowadząca - Katarzyna Dowbor cieszyła się dużą popularnością i zaufaniem fanów. W progamie odnawiano domy najbardziej potrzebującym rodzinom. Polacy szybko pokochali produkcję, która od początku emisji miała wysoką oglądalność, gromadząc setki fanów.

Informacja o zmianie prowadzącej na Elżbietę Romanowską spotkała się ze skrajnymi emocjami. Aktorka wyznała, że boryka się z hejtem, bo część internautów właśnie na nią skierowała swoją frustrację. Jednocześnie stanęła w obronie nowego dyrektora programowego Polsatu - Edwarda Miszczaka, którego internauci winią za zmiany w stacji. Nie tak dawno głośno było o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, która była jurorką w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaraz za nią odszedł Piotr Gąsowski. Nic więc dziwnego, że na salonach zaczęto nazywać Miszczaka "człowiekiem miotłą".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.