Podekscytowana księżna Kate zatańczyła podczas wizyty w jednej ze szkół. "Ona jest taka urocza"

Księżna Kate po raz kolejny zachwyciła. Tym razem żona Williama odwiedziła jedną ze szkół i postanowiła nauczyć się z grupą dzieci prostego układu tanecznego. W tak swobodnej wersji rzadko mamy okazję ją oglądać.

Za nami wielkie wydarzenie w życiu Brytyjczyków. 6 maja cały świat z zapartym tchem śledził koronację króla Karola III. Księżna Kate jak zawsze zachwyciła obłędną stylizacją. Na uroczystości pojawiła się w czerwononiebieskiej szacie, spod której wystawała biała suknia. Włosy miała upięte w misternie ułożonego koka, do którego dobrała tiarę imitującą drobne listki i niewielkich rozmiarów kolczyki. Księżna Kate już dawno została okrzyknięta królową elegancji, a jej stylizacje zawsze wzbudzają ogromne poruszenie. W trakcie oficjalnych uroczystości perfekcyjnie przestrzega zasad dworskiej etykiety, ale Brytyjczycy najbardziej kochają ją za spontaniczne zachowania podczas tych mniej oficjalnych spotkań. Żona księcia Williama często porusza wtedy temat wychowania dzieci i pokazuje się z zupełnie innej strony, tej ciepłej i bliższej ludziom. Właśnie w sieci pojawił się filmik z tańczącą księżną nagrany podczas wizyty w jednej ze szkół i od razu podbił serca internautów.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Taniec księżnej Kate podbił serca internautów. "Ona jest taka urocza"

Księżna Kate podczas spotkań z poddanymi zawsze jest niezwykle otwarta i zachowuje się bardzo swobodnie. Po Lunchu Koronacyjnym członkowie rodziny królewskiej wyszli na spotkanie z poddanymi. Oprócz rozmowy z tłumem była możliwość zrobić sobie wspólne zdjęcia. Jedna z zebranych w tłumie kobiet przekroczyła granicę i podczas wykonywania fotografii złapała księżną Kate za głowę. Na tę sytuację natychmiast zareagował obecny na miejscu ochroniarz, ale księżna pozostała niewzruszona i zupełnie nie przejęła się incydentem.

Księżna Kate i książę William Książę William zdobył się na czuły gest w kierunku do żony. Miał ją czule objąć

Uśmiechnięta księżna Kate mimo nachalnego zachowania jednej z kobiet z tłumu chętnie robiła zdjęcia i rozmawiała z zebranymi. Właśnie za tę otwartość podczas spotkań z ludźmi jest najbardziej ceniona. Kiedy pojawiła się na spotkaniu w jednej ze szkół, wraz z innymi uczniami nauczyła się prostego układu tanecznego. Nagranie "tańczącej księżniczki" już podbija sieć. "Uwielbiam ją, Kate jest taka urocza" - czytamy w komentarzach. 

 

Książę Louis po raz kolejny rozbawił internautów. Kilka dni po tym jak skradł show na koronacji dziadka

Książę Louis jest bez wątpienia jednym z najbardziej ulubionych członków rodziny królewskiej. Doczekał się już fanów, którzy z zapartym tchem śledzą, jaki będzie jego kolejny wybryk. Podczas koronacji dziadka był tak znudzony, że radośnie ziewał. Tym razem Louis towarzyszył rodzicom podczas odwiedzin drużyny harcerskiej i po raz kolejny rozbawił. Książę uczył się ze starszym bratem jeździć koparką i strzelać z łuku, ale to potrawa z ogniska najbardziej mu się spodobała. Kiedy dostał do spróbowania opiekaną piankę z ogniska, rozpłynął się z ekscytacji. Nie da się ukryć, że bardzo mu smakowała, bo rozanielony zaczął kręcić się wokół własnej osi. Jego mina mówi sama za siebie. Więcej zobaczycie tutaj

Więcej o: