Wojciechowski rozkochał w sobie Tuchlińską, a wcześniej? Otaczał się pięknymi kobietami. Był związany m.in. z miss

Od kilku lat w mediach głośno jest o relacji Józefa Wojciechowskiego z Patrycją Tuchlińską. Miliarder miał już wcześniej kilka poważnych związków - był nawet żonaty.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski poznali się w 2018 roku. 23-letnia Tuchlińska była wówczas studentką Politechniki Wrocławskiej, a medialny rozgłos zyskała dzięki udziałowi w konkursie piękności Foto Models Poland i udziałom w pokazach Ewy Minge. Parę szybko połączyło gorące uczucie, a trzy lata później doczekali się syna. Chłopiec nie jest jednak pierwszym, a szóstym dzieckiem miliardera.

Zobacz wideo Janachowska o starszym partnerze

Kim są poprzednie partnerki Józefa Wojciechowskiego?

O pierwszej żonie biznesmena wiadomo niewiele. Niewykluczone, że poznał ją w Stanach Zjednoczonych, gdzie Wojciechowski przebywał w latach 80. Para doczekała się trzech córek, a jedna z pociech biznesmena nadal mieszka w USA. Pierwsze małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Już w Polsce, w 2013 roku, miliarder ponownie wziął ślub, tym razem z Laurą Michnowicz. Jego wybranka, podobnie jak Patrycja Tuchlińska, także jest znacznie młodsza od Wojciechowskiego. Michnowicz związana była również z modelingiem i konkursami piękności - brała udział w wyborach Miss Lata w Koszalinie w 2005 roku.

Laura Michnowicz, Józef WojciechowskiLaura Michnowicz, Józef Wojciechowski KAPiF

Niedługo później media zaczęły rozpisywać o kolejnym związku Wojciechowskiego z dużo młodszą partnerką. Przedsiębiorca spotykał się bowiem ze znaną z programu "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską. Zakochanych dzieliły 44 lata różnicy. Relacja była chyba dość poważna, bo w 2018 roku Pruska opowiadała w mediach, że wraz z Wojciechowskim planują ślub. Do ceremonii jednak nie doszło, a jeszcze w tym samym roku pojawiły się pierwsze medialne doniesienia o nowej ukochanej miliardera, którą została Patrycja Tuchlińska. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Kim jest Józef Wojciechowski?

Józef Wojciechowski jest polskim biznesmenem, który notowany jest na listach najbogatszych Polaków. Na własny rachunek zaczął pracować jeszcze w latach 70., jednak ze względu na panujący wówczas w Polsce ustrój, trudno było mu rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Wyjechał więc do Stanów Zjednoczonych, skąd wrócił w latach 90. Po przemianie ustrojowej założył prosperującą do dziś firmę deweloperską JW Construction.

Więcej o:
Copyright © Agora SA