Koronacyjne stroje dzieci księcia Williama i księżnej Kate miały ukryte znaczenie? Spójrzcie uważnie

Czujni internauci przyjrzeli się kreacjom, które dzieci royalsów miały na sobie podczas koronacji. Okazuje się, że stroje Charlotte, George'a i Louisa miały symboliczne znaczenie.

Media wciąż żyją koronacją króla Karola III, której transmisję śledziły miliony ludzi na całym świecie. Uroczystość była planowana od wielu miesięcy. Zadbano o najdrobniejsze szczegóły, takie jak stroje królewskich wnucząt. Internauci zauważyli, że dzieci księcia Williama i księżnej Kate były ubrane w kolorach flagi Wielkiej Brytanii. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Stroje dzieci księcia Williama i księżnej Kate nie były przypadkowe. Co symbolizowały?

Podczas koronacji króla Karola III każdy gest royalsów był szeroko komentowany przez media, a także spostrzegawczych internautów. Na jednym z instagramowych fanpage'y przeanalizowano także kreacje dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Okazuje się, że stylizacje George’a,Charlotte i Louisa miały znaczenie symboliczne. Najstarszy syn książęcej pary pełnił funkcję honorowego pazia i miał na sobie zgodny z królewską tradycją formalny strój, którego głównym elementem była czerwona marynarka ze strukturalnymi ramionami, złotymi wykończeniami, aksamitnymi rękawami i dopasowanymi pozłacanymi guzikami. Jego siostra wyglądała natomiast jak mała wersja mamy. Księżniczka była ubrana w sukienkę w kolorze złamanej bieli, na którą narzuciła pasującą pelerynę. Z kolei najmłodszą pociechę Książę William i księżna Kate ubrali w granatowy strój. Wszystkie te kolory występują na fladze Zjednoczonego Królestwa.

 

Internauci byli zachwyceni stylizacjami dzieci royalsów. Niektóry zauważyli niezwykłe podobieństwo księżniczki Charlotte do jej babci, księżnej Diany. Część komentujących uznała natomiast, że córka księcia Williama i księżnej Kate znacznie bardziej przypomina zmarłą królową.

Książę Louis Książę Louis przerwał mamie rozmowę. Kolejny raz roztopił serca internautów

Książę Louis dokazywał podczas pokazu samolotów. Tiktokerka zdradza, jakimi słowami upomniała go księżna Kate

Książę Louis jest ulubieńcem mediów. Podczas tradycyjnych pozdrowień z balkonu Pałacu Buckingham wiele obiektywów skierowanych było właśnie na niego. Pięciolatek jak zwykle dokazywał. W pewnym momencie księżna Kate zwróciła uwagę młodszemu synowi. Jedna z tiktokerek przeanalizowała ruch warg żony księcia Williama i zdradziła, jakimi słowami upomniała niesfornego Louisa.

Więcej o: