Dorota Szelągowska reaguje na zwolnienie Katarzyny Dowbor. Nie ma wątpliwości, co sądzi o decyzji

Dorota Szelągowska dołączyła do grona celebrytów wspierających Katarzynę Dowbor. Projektantka wnętrz nie szczędziła byłej gospodyni programu "Nasz nowy dom" ciepłych słów.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor odbiło się szerokim echem w mediach. Była gospodyni programu "Nasz nowy dom" otrzymała ogrom wsparcia nie tylko od fanów, ale także od wielu celebrytów. Koleżankę po fachu postanowiła pocieszyć także Dorota Szelągowska. Fani chcą, aby panie rozpoczęły współpracę.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska chwali się nowym tatuażem

Dorota Szelągowska komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor. "Pomogliście tylu ludziom"

Katarzyna Dowbor była bardzo poruszona wyrazami wsparcia, które spłynęły do niej po zwolnieniu z Polsatu. Prezenterka zamieściła na Instagramie krótkie nagranie, w którym podziękowała za wszystkie ciepłe słowa. "Chyba pierwszy raz w życiu nie wiem, co powiedzieć, jestem tak wzruszona. Kochani, jesteście cudowni! Moi widzowie, internauci, wszyscy, którzy są ze mną w mediach społecznościowych, moi przyjaciele. Sprawdziliście się wszyscy cudownie, jestem tak wdzięczna za te wszystkie słowa poparcia, za te wpisy" - dziękowała była gospodyni programu "Nasz nowy dom". Wpis skomentowała także Dorota Szelągowska, która nie szczędziła koleżance po fachu pokrzepiających słów. Nie ma wątpliwości, że - podobnie jak fani show - jest zasmucona decyzją o zwolnieniu Dowbor.

Wysyłam tony miłości! Pomogliście tylu ludziom, że wierzę, że to dobro do was wróci! - napisała gwiazda TVN pod postem Dowbor.
 

Fani szybko zareagowali na słowa projektantki. Część uznała, że panie powinny zastanowić się nad wspólnym projektem. "A ja widzę team Dorota, Marika, Darek i Katarzyna"- napisał jeden z internautów. Myślicie, że władze TVN z chęcią zatrudnią Katarzynę Dowbor?

Izabela Janachowska, Katarzyna Dowbor Janachowska rozpętała burzę słowami na temat Dowbor. "Zna swoje miejsce"

Uczestnikom programu nie spodobał się efekt remontu. Dorota Szelągowska komentuje

Uczestnicy remontowych show są zazwyczaj zachwyceni metamorfozami swoich domów. Zdarza się jednak, że nowy wystrój nie przypada do gustu bohaterom. W rozmowie z magazynem "Gala" Dorota Szelągowska wyznała, że spotkała się z taką sytuacją. "Dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty" - powiedziała projektantka. Gwiazda TVN dodała jednak, że takie przypadki zdarzają się sporadycznie i znaczna większość uczestników docenia pracę ekipy remontowej.

Więcej o: