Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć dziecka. Zorganizowali baby shower. Nie kryli wzruszenia

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niebawem powitają na świecie trzecie dziecko. Właśnie podzielili się na Instagramie relacją z baby shower. Zdradzili płeć.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, który przypieczętowali podczas ślubu 25 czerwca 2022 roku. Para doczekała się w tym czasie dwóch córek - w styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a już rok później Nela. Fani w lipcu 2022 roku zaczęli spekulować, że influencerka znów jest w ciąży. Wszystko potwierdziła lutym tego roku, publikując zdjęcie ze sporym brzuchem. Wiadomo, jakiej płci będzie kolejna pociecha celebrytów.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zorganizowali baby shower

9 maja Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zorganizowali baby shower. Tego typu imprezy zwykle kojarzą się z niebiesko-różowym motywem, jednak para postawiła na neutralne płciowo kolory. Dominowała biel oraz odcienie beżu. Już na wejściu gości przywitał napis "Witaj na baby shower" oraz ogromny miś z balonami. Tuż obok dostrzegamy stolik z łakociami. Organizatorzy przygotowali również mnóstwo owoców, desery, a także napoje. Gdzieniegdzie można było zauważyć kwiaty, ale uwagę zwraca tort. Stanęły na nim figurki z zabawkami i napis "Oh baby". Trzeba przyznać, że wyglądał smakowicie. Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Baby shower Sylwii Przybysz i Jana DąbrowskiegoBaby shower Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego Instagram @sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzają płeć trzeciego dziecka

Tego dnia żadna z dekoracji, ani stroje zgromadzonych gości, wśród których znalazła się między innymi Lil Masti czy Żaklina Ta Dinhn nie sugerowały, kto już niebawem dołączy do rodziny Dąbrowskich. Punktem kulminacyjnym imprezy było ujawnienie płci trzeciej pociechy Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Małżonkowie stanęli naprzeciwko siebie wokół białego dymu i złapali beżowy balon z napisem "baby" wypełniony helem. Nagle obydwoje chwycili szpilki i przebili go. Wszędzie rozsypało się różowe konfetti, a przyszli rodzice trzeciej dziewczynki rzucili się sobie w ramiona. Widać, że byli bardzo szczęśliwi. "Stwierdziliśmy, że musimy się z wami podzielić naszym szczęściem. Czekamy na trzecią księżniczkę" - pisała Sylwia Przybysz. Redakcja Plotka składa szczere gratulacje i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.