Córka Huberta Urbańskiego ma 28 lat. Z ojcem wiele ją łączy. Krystyna to naturalna piękność

Hubert Urbański jest dumnym tatą czterech córek. Jedna z nich wkrótce skończy 29 lat. Mowa o Krystynie Engelmayer-Urbańskiej. Jak teraz wygląda?

Hubert Urbański prowadzi "Milionerów" od 1999 roku. Pięć lat przed tym przełomowym krokiem narodziła się jego druga córka Krystyna, która jest owocem małżeństwa prowadzącego z Urszulą Engelmayer. Dziś pociecha Urbańskiego ma 28 lat. W czym jest podobna do ojca? Na jej Instagramie możemy zobaczyć, jak wygląda i czym się zajmuje.

Zobacz wideo Hubert Urbański ogląda "Milionerów" i śmieje się z uczestniczki

Krystyna Engelmayer-Urbańska to druga córka Huberta Urbańskiego. Jest z niego dumna

28-letnia pociecha prowadzącego "Milionerów" studiowała grafikę. Aktualnie pracuje jako ilustratorka oraz graficzka. Sztuka to jej pasja. W mediach społecznościowych możemy podejrzeć prace Engelmayer-Urbańskiej. Widać, że ma artystyczne zacięcie. Ponadto córka gwiazdora współpracuje z takimi organizacjami jak Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszenie Sztuka Nowa oraz Feminoteka. Engelmayer-Urbańska stoi za takimi projektami jak na przykład plakat dla Centrum Praw Kobiet, który trafił do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Na jej profilu można zauważyć kilka artystycznych zdjęć z udziałem jej ojca. Z okazji urodzin Urbańskiego zaprojektowała grafikę z jego zdjęciem, na którym trzyma swoje dwie głowy. Bez wątpienia odziedziczyła po ojcu poczucie humoru. Córka prezentera nie mówi jednak za dużo o swojej prywatności. Jedno jest pewne - ma dobrą relację z Urbańskim.

 

Na Instagramie córki prezentera jest bardzo mało zdjęć, na których widać, jak ona wygląda. Na fotografii z urodzin Engelmayer-Urbańskiej widzimy, że ma ciemne, brązowe włosy i jasną karnację. Nie maluje się zbyt mocno. Stawia na naturalność. Widzicie jakieś podobieństwo w wyglądzie między córką Urbańskiego a nim samym? 

'Milionerzy' "Milionerzy". Koledzy uczestnika byli pewni, że poległ na pierwszym pytaniu

Hubert Urbański - kariera

Prezenter poza "Milionerami" ma na koncie inne sukcesy. Bierze udział w reklamach, a wcześniej występował przy innym telewizyjnych formatach. Prowadził takie programy jak "Bitwa na Głosy", "Taniec z Gwiazdami" oraz "The Voice of Poland". Mogliśmy zobaczyć go ponadto w "Antenie" TVP oraz w polsatowskiej "Piramidzie". Należał do jednych z najbardziej popularnych gwiazdorów polskiego show-biznesu. 

Więcej o: