Hakiel wspomina rozstanie z Cichopek. Jego słowa o wybaczeniu mogą zaskoczyć. "Najgorszy scenariusz"

Marcin Hakiel udzielił wywiadu serwisowi wprost.pl. Tancerz opowiedział w nim o rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Okazuje się, że nadal ma trudności z wybaczeniem byłej żonie.

Ubiegłoroczny rozwód Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek był jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń w polskim show-biznesie. Para rozstała się po 17 latach wspólnego życia. Początkowo tancerz był bardzo rozgoryczony i w mediach obwiniał byłą żonę o to, że zostawiła go dla innego mężczyzny. Dziś jest szczęśliwy u boku nowej partnerki i zdaje się, że zostawił przeszłość za sobą.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Hakiel wspomina rozstanie z Cichopek. Jego słowa o wybaczeniu mogą zaskoczyć

Marcin Hakiel udzielił ostatnio szczerego wywiadu serwisowi wprost.pl. Tancerz nie unikał odpowiedzi na pytania o rozwód z Katarzyną Cichopek. Choreograf przyznał, że początkowo nie mógł sobie poradzić z rozstaniem. Zaznaczył też, że zakończenie małżeństwa było dla niego zaskoczeniem. Hakiel zdradził także, że wciąż ma trudności z wybaczeniem byłej żonie.

Trochę było mi żal tego zakończenia, że po 17 latach bycia razem nie usiedliśmy i sobie pewnych rzeczy nie powiedzieliśmy, no ale czasem tak jest, że życie samo buduje scenariusze. Ja na pewno odpuściłem. Odpuściłem i stwierdziłem, że nie będę do tego wszystkiego, co tam się działo, wracał. Ale czy wybaczyłem? Dobre pytanie. Nie wiem. Nie potrafię chyba odpowiedzieć - stwierdził.

Tancerz wyznał, że rozwód spowodował problemy z zaufaniem i otwarciem się na nowe relacje. Czas jednak leczy rany, a były mąż aktorki jest dziś w szczęśliwym związku. Nie obyło się także bez przytyku w stronę Cichopek. "Jeśli już dojdziemy do takiego momentu, że nie chcemy być razem, warto usiąść i powiedzieć to sobie. Najgorszy scenariusz jest taki, że zaczynamy budować coś innego po cichu" - podsumował Hakiel.

Marcin Hakiel odnalazł szczęście u boku Dominiki. Coraz śmielej pokazuje nową ukochaną

Tajemnicza Dominika zadebiutowała na instagramowym profilu Marcina Hakiela już kilka miesięcy temu. Ich relacja robi się coraz poważniejsza, a fani podejrzewali nawet, że para jest już po ślubie. Tancerz strzeże jednak prywatności ukochanej i nie publikuje jej twarzy w mediach społecznościowych. Na zdjęciach z majówki, które pojawiły się na profilu choreografa, widać jednak prawie całą twarz jego wybranki. Możliwe, że Hakiel w końcu się ugnie i już wkrótce pokaże światu partnerkę w całej okazałości.

Więcej o: