Edyta Pazura zapytana o relację ze starszym partnerem jako układ finansowy. Ujawniła, że czasem zarabia więcej niż mąż

Edyta Pazura po raz kolejny została zapytana o różnicę wieku w związku. Jej mąż Cezary Pazura jest od niej starszy o 26 lat. Przy okazji ujawniła, jak w ich domu wygląda sytuacja finansowa. Wszystko zależy od danego miesiąca.

Związek Cezarego Pazury i Edyty Pazury na początku budził kontrowersje ze względu na dużą różnicę wieku. Aktor i jego żona udowodnili jednak, że łączące ich uczucie jest prawdziwe. Dziś są 14 lat po ślubie i doczekali się trójki dzieci. Edyta Pazura nie ukrywa, że wiele razy cierpiała przez hejt, który dotykał ją zwłaszcza na początku relacji z aktorem. Teraz na Instagramie po raz kolejny poruszyła temat różnicy wieku i tego, że dużo osób postrzega takie związki jako układ finansowo-seksualny.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce

Edyta Pazura obala stereotyp dotyczący różnicy wieku w związku. Czasem zarabia więcej od męża

Edyta Pazura jest menedżerką swojego męża, ale także ma markę z biżuterią i perfumami. Prowadzi również podcast "Kobieta z Pazurem". Pozostaje w stałym kontakcie z fanami na Instagramie i często odpowiada na zadawane przez nich pytania. Jedna z obserwatorek poprosiła ją o rozwinięcie tematu, jakim jest różnica wieku w związku. "Różnica wieku. Wszyscy postrzegają to jako układ finansowo-seksualny, a to nieprawda" - napisała. Żona Cezarego Pazury zauważyła, że wiele osób wciąż myśli stereotypowo. "Ci 'wszyscy' zawsze oceniają innych według swoich standardów. Trzeba o tym pamiętać. Po drugie niektórym ciężko zaakceptować coś, co nie mieści się w ich kanonie myślenia, więc tłumaczą to od razu stereotypowymi kalkami" - napisała. Dodała, że trochę ją to bawi, zwłaszcza że jej zarobki wcale nie są mniejsze niż męża.

Edyta Pazura Edyta Pazura pokazała łazienkę. Pomieszczenie niczym z katalogu

Mnie to zawsze bardzo bawi, tym bardziej jak mam troje dzieci i w niektórych miesiącach zarabiam więcej niż mój mąż - ujawniła.

Edyta Pazura o różnicy wieku w związku i zarobkachEdyta Pazura o różnicy wieku w związku i zarobkach Instagram.com/edyta_pazura

Historia związku Cezarego i Edyty Pazurów

Cezary Pazura poznał Edytę, jeszcze wtedy Zając, podczas podróży pociągiem w 2007 roku. Od razu zwróciła jego uwagę i chociaż ona początkowo nie chciała się podzielić z nim numerem telefonu, w końcu dała się namówić. Dwa lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się trójki dzieci - córki Amelii i Rity oraz syna Antoniego. Aktor wychowuje także córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa z Żanetą.

Więcej o: