Cleo zapytano, czy planuje zostać mamą. Ma świetny kontakt z dziećmi. Odpowiedź w punkt

Cleo jest jurorką w programie "The Voice Kids", w którym widać, że ma świetny kontakt z dziećmi. Wokalistka została zapytana o to, czy budzi się w niej instynkt macierzyński.

Cleo zdobyła popularność, gdy razem z Donatanem nagrała piosenkę "My Słowianie". Utwór stał się hitem, a od tej pory wokalistka regularnie pojawia się w mediach. Od drugiej edycji programu "The Voice Kids" jest jedną z jurorek i trenerek. Ma świetny kontakt z uczestnikami i jak sama zauważyła, dzieci dosłownie do niej lgną. W rozmowie z portalem se.pl odpowiedziała też na pytanie, czy planuje zostać mamą.

Zobacz wideo Cleo zdradziła, jak dba o doczepiane włosy

Cleo planuje zostać mamą? Trafna odpowiedź

Cleo po finale ostatniej edycji "The Voice Kids", którą wygrała Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, została otoczona przez dzieci, jak żaden inny juror. W rozmowie z se.pl nie ukrywała, że bardzo lubi z nimi przebywać. Powiedziała o swojej dużej empatii.

Bardzo lubię dzieci. Jestem człowiekiem, który ma w sobie bardzo dużo empatii. Dzieciaki to wyczuwają. Ja też lubię z nimi przebywać. Od razu łapiemy kontakt. Mam duży dystans do siebie, więc lubię sobie z nimi żartować. Myślę, że czują się przy mnie bezpieczne - stwierdziła.

Reporterka zapytała piosenkarkę, czy odczuwa instynkt macierzyński. Cleo przyznała, że tak. "Myślę, że w każdej kobiecie się budzi, natomiast kwestia dzieci to jest bardzo duża odpowiedzialność". Na pytanie, czy sama planuje kiedyś zostać mamą, powiedziała tylko: "Tego się nie da zaplanować".

Cleo o macierzyństwie

Cleo niewiele mówi w mediach o życiu prywatnym. Nie wiemy, z kim się spotyka, czy, kto jest jej partnerem. W programie "Taka jak ty" na antenie TVP Kobieta zabrała jednak głos w sprawie macierzyństwa. 39-latka przyznała, że zastanawia się, czy nie za późno na takie decyzje. "Ostatnio się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale powiem ci tak najogólniej, że moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić" - wyznała w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem. Dodała, że w przyszłości rozważa także adopcję. "Mam w sobie dużo miłości. Doszłam do wniosku, że jak biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuję jakieś dziecko" - mówiła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.