Barbara Kurdej-Szatan rozprawia o życiu intymnym. Zdradza kulisy udanego małżeństwa

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż mają za sobą nie lada kryzysy. Mimo to ich małżeństwo przetrwało, a oni wydają się być w sobie niesamowicie zakochani. W jednej z rozmów aktorka wyjawiła, że w jej związku nadal iskrzy. Zwłaszcza w sferze intymnej.

Barbara Kurdej-Szatan na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Aktorka jest znana z kilku popularnych produkcji, m.in. serialu "M jak miłość" czy filmów "Dzień dobry, kocham cię!" lub "Narzeczony na niby". Prywatnie Barbara Kurdej-Szatan jest szczęśliwą mamą i żoną. Aktorka powiedziała sakramentalne "tak" Rafałowi Szatanowi w 2011 roku. W tym roku małżeństwo będzie świętować 12. rocznicę ślubu. Para wychowuje dwójkę dzieci: 11-letnią córkę Hannę i trzyletniego syna Henryka. W jednej z najnowszych rozmów aktorka wyznała, że na życie seksualne nie może narzekać. Przy okazji udzieliła kilku porad.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Barbara Kurdej-Szatan zdradza sekrety życia intymnego. "Seks jest dla nas ogromnie ważny"

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Super Expressem" otworzyła się na temat małżeństwa. Gwiazda zdradziła, że mimo upływu czasu wciąż jest zakochana, a w jej związku nadal pojawiają się iskry miłości. Przy okazji dodała, że jest usatysfakcjonowana życiem intymnym. "Seks jest dla nas ogromnie ważny. Myślę, że jest podstawą dobrych relacji w związku. Trzeba pielęgnować uważność na siebie nawzajem, dbać o siebie nawzajem nawet w zwykłej codzienności, wtedy mimo upływu lat nie tracimy zainteresowania sobą w relacji kobieta i mężczyzna" - wyznała Kurdej-Szatan.

W dalszej części rozmowy z "Super Expressem", aktorka wyjawiła, że oboje z mężem nie mają dla siebie tyle czasu, co kilkanaście lat wcześniej. Mimo to starają się spędzać wspólne chwile i urozmaicać randki. Często wyjeżdżają na krótkie wypady tylko we dwoje. "Staramy się pielęgnować naszą miłość, a w naszym związku nie brakuje czułości. Mamy bardzo udane życie osobiste" - powiedziała Kurdej-Szatan. Na sam koniec aktorka zdradziła, że wspólnie z mężem wypracowali sprawny system podziału obowiązków domowych. Oboje naprzemiennie zajmują się domem i dziećmi. Starają się nawzajem się uzupełniać i wzajemnie we wszystkim pomagać.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - trudności w związku 

Jeśli myślicie, że małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana od zawsze było usłane różami to jesteście w błędzie. Aktorka długie lata mierzyła się ze skutkami choroby. "Borelioza tak ma, że się usypia, po czym atakuje jeszcze mocniej. Gdy objawy zanikały, myślałam, że nic mi nie jest. Po czym za parę miesięcy znowu się pojawiały. Gdy zaczęło się lato, w gazetach czytałam różne artykuły na temat kleszczy i boreliozy" - mówiła wówczas w rozmowie z magazynem "Viva!". Być może to właśnie przez chorobę gwiazda miała trudności przy zajściu w drugą ciążę. Małżeństwo latami marzyło o drugim potomku. Całe szczęście po długich staraniach los się do nich uśmiechnął i trzy lata temu powitali na świcie syna. Zobacz też: Rafał Szatan przeszedł operację. Pokazał posiłki w szpitalu.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.