Natasza Urbańska w "nagim" kombinezonie. Pojawiła się tak na scenie. "Niesamowita"

Natasza Urbańska opublikowała zdjęcia z premiery spektaklu "Mistrz i Małgorzata". Aktorka zachwyca nietypową stylizacją. Na scenie pojawiła się w cielistym, zdobionym kombinezonie, który od razu skojarzył się z kultowymi "nagimi sukienkami".

Natasza Urbańska zachwyciła fanów swoją kreacją na premierze musicalu "Mistrz i Małgorzata". Aktorka związana jest z teatrem już od lat, a w swojej pracy łączy wiele talentów. Jest tancerką, aktorką oraz piosenkarką. Oglądać ją można zarówno na deskach teatru, jak i na scenach muzycznych. Ostatnio po długiej przerwie od ekranu pojawiła się również w ekranizacjach książek Blanki Lipińskiej "365 dni" i "365 dni: Ten dzień".

Zobacz wideo Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja"

Natasza Urbańska uwielbia odważne stylizacje

Styl gwiazdy zmieniał się na przestrzeni jej ponad 30-letniej kariery. Jednak jeden element pozostał bez zmian. Artystka uwielbia bawić się modą i nierzadko wybiera odważne stylizacje, które przyciągają oko. Nie stroni od błyszczących, bogato zdobionych elementów czy ryzykownych krojów. Nie boi się też wyrazistych makijaży i efektownych zmian fryzury. Chociaż na co dzień stawia na bardziej stonowane kreacje, to gdy tylko pojawia się na ściance, to wywołuje lawinę komentarzy.

Maria Dębska, Natasza Urbańska Viva! Photo Awards 2022. Dębska owinęła się w folię, Urbańska królową cekinów

Nowa odsłona "nagiej sukienki"

Przygotowania do premiery "Mistrza i Małgorzaty" trwały wiele miesięcy. Aktorka skutecznie podkręcała temat na swoim Instagramie, gdzie publikowała plakaty spektaklu czy materiały z pokazów przedpremierowych. 

Natasza Urbańska Natasza Urbańska łapie promienie słońca w oryginalnym kostiumie. "Mega figura"

Nic dziwnego, że od razu po premierze podzieliła się z fanami zdjęciami z występu, gdzie wcieliła się w rolę tytułowej Małgorzaty. Aktorka zaprezentowała się na scenie w nietypowej stylizacji – "nagim kombinezonie". Cielisty, przylegający do ciała i bogato zdobiony kostium od razu przywiódł na myśl uwielbiane przez gwiazdy "nagie sukienki". Nosiła takie m.in. Marilyn Monroe, Cher czy Rihanna.

 

Fani Nataszy Urbańskiej nie szczędzą pozytywnych komentarzy

Stylizacja Nataszy Urbańskiej spotkała się z pozytywnymi reakcjami fanów, którzy podkreślają, że aktorka wyglądała w niej bardzo atrakcyjnie i zmysłowo. "Niesamowita", "Magia", "Natasza, wyglądasz zjawiskowo" - takie opinie można znaleźć wśród komentarzy pod zdjęciami aktorki. Nie ma co ukrywać, że ta wyjątkowa stylizacja idealnie podkreśliła wygląd gwiazdy.

Więcej o: