Pamiętacie, jak Misiek Koterski wkurzył Kazimierę Szczukę? Takiej riposty się nie spodziewała. To wideo to hit

W jednej z początkowych edycji talk-show Kuby Wojewódzkiego zagościli Kazimiera Szczuka i Michał Koterski. Ich konfrontacja przeszła do historii. Przypominamy najbardziej kultową ripostę w programie.

Kazimiera Szczuka dała się poznać w teleturnieju "Najsłabsze ogniwo", który był emitowany w latach 2004-2005. Zasłynęła głównie z sarkastycznych komentarzy i ostrego języka. Cieszyła się złą sławą, ponieważ w programie wprowadzała nerwową atmosferę, a nawet ośmieszała uczestników. 19 lat temu, wraz z Michałem Koterskim została zaproszona do show Kuby Wojewódzkiego. To, co tam usłyszała, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdziła powrót do Miśka. "Fryderyk ma pełną rodzinę"

Kultowa konfrontacja Kazimiery Szczuki i Michała Koterskiego

Kazimiera Szczuka w trakcie swojej kariery wręcz emanowała toksycznym zachowaniem. Zrobiło się o niej szczególnie głośno, gdy została zwolniona z TVP. Powodem było używanie wulgaryzmów w programie "Pegaz". Szczuka wykorzystywała okazje, aby upokarzać zawodników w teleturnieju "Najsłabsze ogniowo". Do historii przeszła jednak konfrontacja, w której to ona została upokorzona. Gdy zagościła u Kuby Wojewódzkiego, zaczepiła Michała Koterskiego. Spytała, dlaczego się nie przywitał, widząc ją wcześniej za kulisami. Tego się nie spodziewała. 

Bo walczyłem o twoje równouprawnienie, myślałem, że pierwsza powiesz - odparł Misiek Koterski.
 

Kazimiera Szczuka była zszokowana reakcją Koterskiego. Nie mogła uwierzyć, że aktor odezwał się do niej w ten sposób. Wypowiedź, delikatnie mówiąc, była nieelegancka. Widzom jednak to nie przeszkadzało. Kadr z tego odcinka pojawił się na Youtube i został obejrzany kilka milionów razy. Warto przypomnieć, że Szczuka ma na koncie dużo więcej afer. Jedną z nich było oblanie piwem dawnego redaktora naczelnego "Playboya" Marcina Mellera.

Jak potoczyła się kariera Kazimiery Szczuki?

Po jakimś czasie kontrowersyjny teleturniej zniknął z anteny TVN. Dla Kazimiery Szczuki oznaczało to zakończenie przygody z telewizją. Choć kilka razy wracała do stacji tematycznych, zdecydowała, że woli skupić się na karierze akademickiej. Szczuka zajmuje się również działalnością społeczną i dziennikarską. Kilka lat temu w rozmowie z portalem "Wiadomości24.pl" przyznała, że nie tęskni za karierą w mediach. ZOBACZ TEŻ: Kilka lat temu zagrała "Julię". Zniknęła z mediów, ale nie z Instagrama. Dziś ma dwójkę dzieci i zupełnie inną fryzurę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.