Kilka lat temu zagrała "Julię". Zniknęła z mediów, ale nie z Instagrama. Dziś ma dwójkę dzieci i zupełnie inną fryzurę

Julia Rosnowska zagrała w jednym z popularnych seriali TVN. Po tym, jak zagrała tytułową "Julię", usunęła się w cień. Tak dziś wygląda.

"Julia" to serial TVN, którego emisja rozpoczęła się w 2011 roku. Produkcja skupiała się losach kobiety, która w przeddzień ślubu postanowiła zmienić swoje życie i odwołała ceremonię. Zamieszkała w Krakowie, gdzie zmieniała życie wielu spotkanych osób. W tytułową rolę, jak wspomnieliśmy, wcieliła się Julia Rosnowska. Aktorka nie związała na stałe przyszłości z show-biznesem, choć czasami pojawia się na ekranie. Sprawdziliśmy, co u niej słychać.

Zobacz wideo Odziedziczyli po nich talent

Julia Rosnowska dzisiaj. Tak wygląda jej życie

Rosnowska prywatnie jest córką aktorki Bernadetty Machały-Krzemińskiej, którą znają doskonale głównie widzowie "Plebanii", oraz scenarzysty Stanisława Krzemińskiego. 33-latka w pewnym momencie zmieniła nazwisko. Wybrała Rosnowska, bo takie nosiła jej babcia. Dlaczego się na to zdecydowała?

Zawsze chciała mieć poczucie, że sama ma moc sprawczą. Świadomość, że otrzymaną rolę zawdzięcza sobie, a koneksjom rodzinnym uważa za rzecz bezcenną - czytaliśmy kiedyś w "Życiu na Gorąco".

Julia ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, jednak nie zależy jej na rozwijaniu zawrotnej kariery aktorskiej. Co prawda bierze udział w wielu projektach, ale nie należy do grona gwiazd, które się tym chwalą w mediach społecznościowych. W pewnym momencie zajęła się produkcją kremów domowych, które wręczała najbliższym. Pokochała też minimalizm, który sprawiał, że zaczęła inaczej podchodzić do życia. Obecnie jest mamą dwójki dzieci. Julia Rosnowska niedawno zdecydowała się na kolejną zmianę w życiu. Obcięła włosy i teraz ma krótką fryzurę. Zmieniła także kolor i zrezygnowała z blondu, ma teraz ciemniejszy odcień. Zdjęcia 33-latki zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Marta Kubacki, Dawid Kubacki Kubacki mówi, przez co przeszła jego żona. Było źle. "Okazało się przy wybudzaniu"

Julia Rosnowska - dzieci

 Pierwszy poród odbył się w 2019 roku. Aktorka zdecydowała się rodzić w domu i nie obyło się bez przygód. Krzyki sprawiły, że na miejsce przybyła policja, o czym przeczytacie TUTAJ. Drugie dziecko Rosnowskiej pojawiło się na świecie pod koniec 2021 roku. Mama chroni prywatność pociech i nie publikuje ich twarzy, co nie znaczy, że nie pokazuje ich na swoim profilu. Za to chętnie opowiada o doświadczeniach związanych z macierzyństwem i ciążą.

Więcej o: