Kevin Costner po 19 latach małżeństwa rozstaje się z żoną. Wcale nie chce rozwodu? Widać to po oświadczeniu

To koniec małżeństwa Kevina Costnera i Christine Baumgartner. Jeszcze rok temu zakochana para bawiła się razem na oscarowej imprezie organizowanej przez "Vanity Fair". Rzecznik Costnera właśnie potwierdził te smutne wieści.

Media właśnie obiegła informacja o rozwodzie Kevina Costnera z żoną Christine Baumgartner. Zdobywca Oscara, który na nowo wzbił się na wyżyny popularności dzięki roli w serialu "Yellowstone", był związany z partnerką od 1998 roku. Sześć lat przed poznaniem ukochanej stał się międzynarodowym bożyszczem kobiet dzięki roli Franka Farmera w filmie "Bodyguard", gdzie zagrał u boku nieżyjącej już Whitney Houston. To właśnie w tych latach związany był z pierwszą żoną  Cindy Silvą, która była jego miłością jeszcze z czasów szkolnych. "Cindy mogłaby być spokojna, nawet gdyby zostawiła mnie w haremie" - mówił Costner. Para doczekała się trójki dzieci i wiodła dobre życie, ale sława aktora i fakt, że ciągle otoczony był przez wianuszek wzdychających do niego kobiet, powoli zaczął kruszyć tę idyllę. Po 16 latach wspólnego życia pierwsza żona zażądała rozwodu. "Kobiety potrafią być jak narkotyk, ale może nie jestem już zdolny do miłości" - podsumował w jednym z wywiadów. Z Christine Baumgartner poznał się na polu golfowym, gdy miała 19 lat. Kiedy spotkali się z nią sześć lat później, zakochali się w sobie od razu. W 2004 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na ranczu w Colorado. Po 19 latach związku aktor postanowił jednak rozstać się z żoną.

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

Kevin Costner rozwodzi się z żoną Christine Baumgartner. Po 19 latach małżeństwa

Informacja o tym, że Kevin Costner wniósł pozew o rozwód, pojawiła się niedawno w mediach. Kilka dni temu przedstawiciel aktora potwierdził te smutne wieści. "Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że  w wyniku okoliczności poza jego kontrolą pan Costner będzie zmuszony uczestniczyć w zakończeniu tego małżeństwa" - poinformował Arnold Robinson, rzecznik pracowy Costnera w dość enigmatycznym wpisie. Jak na razie nie wiadomo, z jakich powodów rozpadł się ich związek, ale biorąc pod uwagę, że show-biznesie pełno jest "informatorów z bliskiego otoczenia gwiazd" nie jest wykluczone, że ta informacja wypłynie do mediów. 

Christine Baumgartne, która zajmuje się zawodowo projektowaniem torebek, była swego czasu bez pamięci zakochana w mężu. "Uwielbiam w Kevinie delikatność i chłopięcą radość z zabawy, jaką dają mu baseball czy zapasy. Bywa uparty jak osioł, ale dzięki temu i silnej woli osiąga, co chce. Gdy jako młody aktor nie mógł znaleźć pracy, został kierowcą, pracował też przy połowie ryb. Potrafi walczyć. O przetrwanie, o miłość, o filmy" - podkreślała w wywiadach. Para ma razem dwóch synów, 15-letniego Caydena Wyatta, 14-letniego Hayesa Logana i córkę, 12-letnią Grace Avery. 

 

Przegląd najgłośniejszych rozwodów gwiazd Plotka. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol

Rozwody gwiazd zawsze wywołują ogromne poruszenie. Niektóre małżeństwa show-biznesu nie wytrwały nawet tygodnia, inne zakończyły się po wielu latach. Plotek przygotował przegląd tych rozwodów, które wstrząsnęły opinią publiczną i tygodniami zajmowały pierwsze strony gazet. Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się przez alkohol, rozprawa sądowa Edyty Górniak i Dariusza Krupy trwała zaledwie godzinę, a polscy Beckhamowie zakończyli małżeństwo przez zdradę jednego z partnerów. Zobaczcie naszą listę najbardziej spektakularnych rozstań w show-biznesie. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.