Kuba Szmajkowski zastąpi Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"? "Kamera go kocha, chcielibyśmy dać mu szansę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Trwają prace nad nową edycją "The Voice Kids". Ponieważ Dawid Kwiatkowski poinformował produkcję, że rezygnuje z fotelu trenera, osoby odpowiedzialne za program TVP2 szukają za niego zastępstwa. Plotek dowiedział się, że na zdjęciach próbnych ma szansę wkrótce pojawić się... Kuba Szmajkowski.

Przed Kubą Szmajkowskim wielka szansa. 21-letni piosenkarz był uczestnikiem pierwszej edycji "The Voice Kids" w 2018 r. Od jakiegoś czasu regularnie pojawia się na koncertach organizowanych przez TVP i możliwe, że wkrótce u publicznego nadawcy będzie można oglądać go jeszcze częściej. Plotek dowiedział się, że wokalista ma szansę zająć fotel Dawida Kwiatkowskiego w kolejnej edycji muzycznego show z udziałem dzieci. Zdjęcia do programu ruszą pod koniec sierpnia, ale podpisać umowy z gwiazdami, które będą w nim trenerami, trzeba czym prędzej. 

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski dzieli się nagraniami z planu nowego teledysku. Zaprosił najbardziej znane osoby!

Kuba Szmajkowski ma zostać zaproszony na zdjęcia próbne do nowej edycji "The Voice Kids"

Według naszych informacji, producenci "The Voice Kids" przyjęli decyzję Dawida Kwiatkowskiego o odejściu z show ze zrozumieniem, chociaż nie ukrywają, że znaleźć jego następcę nie będzie łatwo. Póki co na naradach dotyczących kolejnej edycji programu, wszyscy trzymają się pomysłu, by znaleźć kolejnego idola nastolatek, między 20, a 30 rokiem życia. Chodzi o osobę, która będzie niekontrowersyjna, miła i przyciągnie przed ekran najmłodszą widownię, dla której dedykowany jest program TVP2. Informator Plotka zdradza, że według producentów "The Voice Kids", taką osobą jakiej teraz szukają jest właśnie Kuba Szmajkowski. Ponoć wokalista jest bardzo mile widziany na zdjęciach próbnych, podczas których potencjalni następcy Kwiatkowskiego stoczą bitwę o trenerski fotel.

Kuba jest bardzo lubiany w TVP. Nie dość, że jest utalentowany, to ma charyzmę sceniczną i jeszcze wierne grono fanów, gotowych wskoczyć za nim w ogień. Pytanie tylko czy umiałby oceniać innych? To trzeba będzie sprawdzić na zdjęciach próbnych, ale jesteśmy dobrej myśli. Kamera go kocha, co często było widać na różnych wydarzeniach telewizyjnych, więc chcielibyśmy dać mu szansę, by spróbował swoich sił w nowej roli - mówi Plotkowi osoba z produkcji "The Voice Kids".

Nasz informator z planu zwraca też uwagę, że gdyby Kuba Szmajkowski został jurorem, mógłby być dla nowych uczestników wielką inspiracją, a telewizja jest spragniona takich historii. Poza tym też chce dawać szansę rozwoju swoim gwiazdom, by nie uciekały do konkurencji. "Jego przykład pokazuje, że warto walczyć o marzenia i się nie poddawać, bo przecież kiedyś sam był uczestnikiem 'The Voice Kids'. Mimo że go nie wygrał, to odnosi coraz większe sukcesy i pnie się do góry z prędkością światła. Program zna od podszewki, więc na pewno mógłby świetnie wczuć się w uczestników i im dużo pomóc" - słyszymy.

Dlaczego Dawid Kwiatkowski odszedł z "The Voice Kids"?

Dawid Kwiatkowski był jurorem i trenerem w programie "The Voice Kids" przez sześć edycji. Teraz chce skupić się na muzyce, a praca w show by go rozpraszała. Piosenkarz stwierdził w swoim oświadczeniu, w którym poinformował o rozstaniu z programem, że występując w nim znowu, chciałby poświęcać jak najwięcej czasu swoim podopiecznym. Niestety koncentrując się na karierze, w takim stopniu jaki sobie wymarzył, nie mógłby sobie na to pozwolić. "Serce bije mi niesamowicie mocno, gdy w notatniku piszę ten post, bo będę cholernie tęsknił za ludźmi, którzy tworzą ten program. Za Cleo, Tomsonem i Baronem, za Michałem Majakiem i Rinke. Za całą produkcją, za zespołem, za moim teamem" - napisał Kwiatkowski na Instagramie w drugi dzień majówki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.