Nowakowska zmieniła kolor włosów. Doda pod wrażeniem, a internauci marudzą. "To powinien wiedzieć fryzjer"

Ida Nowakowska pochwaliła się metamorfozą. Na jej głowie zagościł nowy kolor. Dobra zmiana? Internauci w tej kwestii nie są zgodni.

Ida Nowakowska 2 maja wraz z Tomaszem Kammelem współprowadziła wydanie programu "Pytanie na śniadanie". W oczy rzucała się metamorfoza prezenterki, która na wiosnę postanowiła odświeżyć kolor i tym samym zrezygnować z ciemnych pasm, na które stawiała od dawna. Nowakowska tym razem rozjaśniał włosy. I to znacząco. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska w nowej fryzurze

Nowakowska nie ścięła włosów. Można mieć nawet wrażenie, że je przedłużyła. To, co jednak od razu przyciąga wzrok, to ich kolor. Celebrytka przefarbowała pukle i wybrała ciepły odcień blondu. Pasma przy twarzy wydają się też nieco jaśniejsze od pozostałych. Taki efekt stosuje się, by nadać twarzy blasku. Metamorfozą Nowakowska pochwaliła się również na Instagramie.

 

Na InstaStoreis opublikowała nagrania, na których widać, jak zasiada w fotelu fryzjerskim. Pokazała też, że w salonie towarzyszył jej syn oraz pies. Z kolei na instagramowej tablicy pojawiła się rolka, na której można porównać Idę sprzed i po metamorfozie, w ciemnych i jasnych włosach. 

Doda komentuje, a internauci podzieleni

Pod rolką z metamorfozą pojawiło się wiele komentarzy. Na lakoniczny, ale wymowny wpis zdecydowała się nawet Doda. "Wow"- napisała. Nie brakowało też komplementów. "Przecudnie ci w tym kolorze", "Petarda" - pisali internauci. Wśród komentujących nie brakowało jednak malkontentów, którzy nie byli zadowoleni z metamorfozy prezenterki. "Oj nie, dlaczego? Było idealnie", "Według mnie w ciemnych ładniej zdecydowanie", "Do urody Idy dużo lepiej ciemne włosy pasują", "Zdecydowanie lepiej było pani w ciemnych, nie każdemu dobrze w blondzie. To powinien wiedzieć fryzjer i nie zmieniać na siłę koloru, ale do swojego koloru można zawsze wrócić" - czytamy. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska Screen idavictoria/Instagram

Ida NowakowskaIda Nowakowska Screen idavictoria/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.