Edyta i Cezary Pazurowie świętują 14. rocznicę ślubu. "Tego uczucia nie da się zagrać". Nie wszyscy życzyli im dobrze

Minęło 14 lat odkąd Edyta i Cezary Pazurowie powiedzieli sobie "tak". Z tej okazji małżonkowie podzielili się romantycznym nagraniem. Wspominają początki związku.

Edyta i Cezary Pazurowie wielokrotnie wspominali ich pierwsze spotkanie. Poznali się w pociągu na linii Warszawa-Kraków z końcem maja 2007 roku. On był pasażerem, a ona jako 19-latka pracowała w Warsie. Aktor nie mógł oderwać wzroku od Edyty, która od razu wpadła mu w oko. Poprosił ją o numer telefonu, jednak ona początkowo niezainteresowana relacją z osoba publiczną odmówiła. Ostatecznie udało mu się zaprosić ją na kawę i tak zaczęła się ich wspólna droga. Niektórzy nie wróżyli im wspólnej przyszłości. 

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Edyta Pazura wspomina 14. lat małżeństwa z Cezarym 

Dwa lata później Edyta i Cezary Pazurowie zrobili kolejny krok w związku i stanęli na ślubnym kobiercu. Tego dnia celebrytka była ubrana w piękną rustykalną suknię z prześwitującą górą, na którą narzuciła lekką narzutkę. Do tego dobrała naszyjnik ze sporym kamieniem. Aktor z kolei postawił na biały garnitur. W 14. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego na Instagramie ukazało się krótkie nagranie, na którym zmontowano kilka romantycznych kadrów pary z ostatnich lat. Możemy na nim zauważyć, że uwielbiają spędzać czas na łonie natury i świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Fani przyznali, że miło się na nich patrzy: "Niejedni mogą państwu zazdrościć tak pięknej, prawdziwej miłości! Tego uczucia w oczach nie da się zagrać" - czytamy w komentarzach.

 

Nie wszyscy wierzyli w małżeństwo Pazurów 

Edyta Pazura przyznała, że minione 14 lat było wyjątkowe. Z Cezarym Pazurą dzieli marzenia, pracę, biznes, ale przede wszystkim szczęście. Okazuje się, że nie zawsze było kolorowo. Na samym początku ich relacji niewielu wierzyło, że uda im się zbudować trwały związek. Oni jednak niezmiennie są w sobie po uszy zakochani i idą przez życie na własnych zasadach. Redakcja Plotka w tym wyjątkowym dniu życzy parze wszystkiego, co najlepsze i przede wszystkim dużo miłości.

Już 14 lat wkurzamy tych, którzy nie wróżyli nam wspólnej przyszłości. A my jak zawsze pod prąd i na własnych zasadach. Wspólne: życie, marzenia, praca, biznes i przede wszystkim szczęście, a o tym ostatnim jutro w naszym podkaście - pisała Edyta Pazura.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.