Shakira rzuca Pique kłody pod nogi? "Shakira mu to utrudniła"

Shakira i Gerard Pique rozstali się w czerwcu 2022 roku. Najtrudniejszą kwestią do ustalenia okazał się podział opieki nad dziećmi. Pojawiły się plotki, że piosenkarka utrudnia byłemu partnerowi kontakt z synami.

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique interesowało bardzo świat mediów. Para postanowiła zakończyć swój związek po 12 latach. Opinia publiczna uznała piłkarza za winnego tej przykrej sytuacji z powodu zdrady, której miał się dopuścić. Obecnie piosenkarka nie ma dobrych kontaktów z byłym partnerem. Nie zmienia to faktu, że razem wychowują dzieci. Przeprowadzka Shakiry i chłopców nieco skomplikowała sprawę. 

Zobacz wideo Tylko u nas! Filip Kosior czyta tekst hitu Shakiry!

Gerard Pique ma utrudnione kontakty z dziećmi?

Podział opieki nad dziećmi Shakiry i Pique został ustalony podczas negocjacji, które trwały 12 godzin. W rezultacie Milan i Sasha przeprowadzili się do Miami razem z mamą. Taka decyzja została podjęta ze względu na ich bezpieczeństwo i prywatność. Pique miał się zgodzić na to rozwiązanie, aby sprawy sądowe nie ciągnęły się latami. Według umowy ojciec dzieci może spędzać z nimi co najmniej dziesięć dni w miesiącu. Ostatnio jednak miał zacząć się martwić komplikacjami, które pojawiały się, gdy chciał zobaczyć się z synami. Laura Fa i Lorena Vazquez opowiedziały w podcaście "Mamarazzis", że przeprowadzka bardzo utrudniła mu regularne spotkania z Milanem i Sashą.

Pique nie będzie mógł spędzić tych dziesięciu dni ze swoimi dziećmi, tak jak określono w umowie, ponieważ Shakira bardzo mu to utrudniła - powiedziały autorki podcastu.

Prezenterki dodały, że Pique będzie musiał poszukać wyjścia z tej sytuacji. Idealnym rozwiązaniem będzie zmiana warunków umowy z byłą ukochaną. Autorki podcastu zasugerowały również zakup nieruchomości na Florydzie. Dzięki temu mógłby spędzać więcej czasu z synami, za czym tak bardzo tęskni.

Shakira martwi się o swoich synów

Afera z rozstaniem dotknęła również dzieci Shakiry i Pique. Ostatnio piosenkarka postanowiła zaapelować do mediów. Jej synowie, Milan i Sasha są regularnie prześladowani przez fotoreporterów. Nie mogą swobodnie się przemieszczać, ponieważ na każdym kroku czekają na nich paparazzi. Cała sytuacja bardzo ich stresuje. Artystka zwróciła się do fotoreporterów z prośbą o uszanowanie prywatności jej dzieci. Zamieściła oświadczenie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wyznała, że prosi o to nie jako gwiazda, ale jako matka, która chce chronić swoich synów. ZOBACZ TEŻ: Marina dumnie pozuje z mamą. Dopasowały się nie tylko stylizacjami. Fani pieją z zachwytu. "Piękne i jakie podobne"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.