Schwarzenegger wychowuje dzieci żelazną ręką. Odciął syna, który jest owocem romansu od pieniędzy

Arnold Schwarzenegger ma nie tylko twardy biceps, ale i żelazną rękę w wychowywaniu dzieci. "Terminator" postanowił odciąć swojego syna od gigantycznego majątku.

Dzieci sławnych ludzi nie zawsze prowadzą równie luksusowe życie, jak ich rodzice. Kiedy syn Arnolda Schwarzeneggera, Joseph Baena, ukończył studia, Schwarzenegger postanowił odciąć go od środków finansowych. Majątek kulturysty sięga ponad pół miliarda dolarów, przez co decyzja może wydawać się zaskakująca. Aktor znany z roli w filmie "Terminator" twierdzi jednak, że ma swoje powody.

Zobacz wideo Arnold Schwarzenegger zadziwił swoim filmikiem. Stallone pod wrażeniem [WIDEO]

Schwarzenegger odciął syna od pieniędzy. Chce, aby radził sobie sam 

Joseph Baena jest owocem romansu aktora z gosposią Mildred Baena. Syn Schwarzeneggera pod wieloma względami poszedł w jego ślady. Jego pasją jest kulturystyka i również chciałby zostać aktorem. Baena może jednak liczyć na umiarkowane wsparcie finansowe ze strony sławnego ojca. Schwarzenegger opłacił mu jedynie studia, a następnie powiedział, że ma radzić sobie sam. Chłopak jednak nie ma tego ojcu za złe. "Jestem wdzięczny, że mój tata pomógł mi przejść przez studia" - powiedział. Schwarzenegger podszedł do wychowania Josepha z wyczuciem pedagogicznym, uznając, że jego syn musi sam zapracować na swój sukces.

Joseph Baena odziedziczył po ojcu zamiłowanie do sportu

Joseph Baena jest jedynym dzieckiem Schwarzeneggera, które odziedziczyło po nim zamiłowanie do aktywności fizycznej. W 2022 roku pojawił się na okładce "Men's Health", gdzie pokazał rozbudowany biceps i sześciopak na brzuchu. Podobieństwo do ojca jest uderzające. Historia rodzinna chłopaka nie należy jednak do najłatwiejszych. Przypominamy, że Arnold Schwarzenegger ożenił się z Marią Shriver w 1986 roku. Przez lata byli uznawani za jedną z najpiękniejszych i najlepiej dobranych par show-biznesu. Wszystko zmieniło się jednak w 2011 roku, kiedy został złożony wniosek o separację, bo na jaw wyszła informacja, że aktor ma nieślubne dziecko z gosposią. Brytyjska dziennikarka, z którą był związany Schwarzenegger, złożyła papiery rozwodowe w czerwcu 2011 roku, a do finalizacji rozwodu doszło dziesięć lat później, bo dopiero w grudniu 2021 roku. Sprawa rozwodowa trwała aż dekadę z powodu niepodpisania intercyzy. 

Więcej o: