Darek, stolarz z "Totalnych remontów Szelągowskiej", wybrał się nad Bałtyk z ukochaną. "Żona chciała... to jestem"

Darek Wardziak z programu "Totalne remonty Szelągowskiej" na początku długiego weekendu wybrał się nad morze z żoną Katarzyną. Opublikował urocze kadry.

Darek stolarz zyskał sympatię widzów dzięki programowi Doroty Szelągowskiej "Totalne remonty Szelągowskiej". Prowadząca może liczyć na wsparcie doświadczonego stolarza, który z drewna potrafi wyczarować prawdziwe cuda i przy okazji lubi przekomarzać się z prowadzącą. Mężczyzna jest aktywny na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje żonę Katarzynę. Widać, że ich wspólną pasją są podróże. Na początek długiego weekendu wybrali się nad polskie morze. Wrzucił urocze zdjęcia z plaży.

Zobacz wideo "Totalne remonty Szelągowskiej"

Darek stolarz spędza wolny czas z żoną nad Bałtykiem

Darka Wardziaka na Instagramie obserwuje ponad 164 tys.osób. Mężczyzna prowadzi serię "Prosta porada od Darka stolarza". Na filmikach pokazuje sposoby na ułatwienie sobie życia. Chętnie zdradza też tajniki zawodu. Mężczyzna nie tylko występuje w programach o tematyce wnętrzarsko-remontowej, lecz także prowadzi własną stolarnię. Na brak pracy nie może narzekać. Jednak kiedy tylko ma wolne, spędza czas z ukochaną żoną Katarzyną. Widać, że ich wielką pasją są podróże. Małe i duże. Z okazji nadchodzącego długiego weekendu wybrali się nad Morze Bałtyckie lub jak zabawnie nazwał je stolarz, "nad polską wielką kałużę". Oczywiście wzięli ze sobą ukochanego psa Atenę.

Darek stolarz z żoną KatarzynąDarek stolarz z żoną Katarzyną Fot. @darek_stolarz_

Darek stolarz pokazał, jak wygląda jego salon

Mężczyzna coraz chętniej zdradza obserwatorom smaczki z życia prywatnego. Chętnie pokazuje nie tylko żonę, lecz także dom. Ostatnio Darek wstawił do sieci dwie fotografie, na których zaprezentował swój salon. Trzeba przyznać, że urządził się bardzo stylowo. Uwagę przyciąga granatowa, welurowa kanapa oraz dywan w stylu vintage. Oprócz tego w oczy rzuca się także kryształowy, elegancki i nieco pałacowy żyrandol. Pochwalił się też stolarskimi umiejętnościami, które wykorzystał na zrobienie stolika kawowego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.