Magda Gessler nie ma dużo czasu dla wnuków. Nena ogląda ją w telewizji [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magda Gessler nie ukrywa, że przez obowiązki zawodowe nie ma dla ukochanych wnuków tyle czasu, ile by chciała. Czy więc najstarsza córka Lary Gessler korzysta z okazji, że jej babcię można często zobaczyć w telewizji i ogląda jej programy? O tym Lara opowiedziała przed kamerą Plotka.

Magda Gessler zapowiadała niedawno, że jej trzeci wnuk pojawi się na świecie w lipcu. Będzie to owoc małżeństwa jej syna Tadeusza Müllera z Małgorzatą Downar. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" mogła próbować w wolnych chwilach spełniać się w roli babci dzięki Larze, która doczekała się już córki Neny i syna Bernarda. Niestety, gwiazda TVN żyje w pędzie. Jeżdżenie po całej Polsce, by ratować upadające restauracje, pochłania większość jej czasu. Okazuje się, że wnuczce Gessler, która ma już dwa i pół roku pozostaje czasem patrzenie na babcię w kulinarnym show TVN, co robi z przyjemnością, a o czym opowiedziała Plotkowi sama Lara Gessler. Wnuk Magdy jest jeszcze za mały na oglądanie telewizji, bo we wrześniu skończy dopiero rok.

Zobacz wideo Czy dzieci Lary Gessler wiedzą, że mają sławną rodzinę? Nena ogląda Kuchenne Rewolucje

Lara Gessler o córce. Ogląda z nią "Kuchenne rewolucje"

W rozmowie z Plotkiem Lara Gessler zdradziła naszej dziennikarce, że jej najstarsze dziecko nie zdaje sobie sprawy, że pochodzi ze znanej rodziny, choć ogląda babcię w "Kuchennych rewolucjach". Jak przyznała, na widok Magdy Gessler na szklanym ekranie Nena się cieszy. Ale na tłumaczenie, że babcia jest wielką gwiazdą, jest jeszcze za wcześnie.

Myślę, że w ogóle nie rozumie, co to jest za koncepcja. Ma dwa i pół roku, więc ona nie rozumie koncepcji telewizji - wyznała Plotkowi Lara Gessler. 
 

Lara Gessler zdradza, że Nena jest łobuzem

Choć wszystkie dzieci Magdy Gessler związały się zawodowo tak jak ona z gastronomią, Lara nie zamierza namawiać swoich latorośli do kontynuowania rodzinnej tradycji. Zapewnia, że w wyborze drogi życiowej da im wolną rękę i jakby chciały zająć się kulinariami, nie będzie ich od tego odwodzić. "Jest mi to absolutnie obojętne. Niech robią wszystko, co uczyni ich szczęśliwymi" - powiedziała Plotkowi Lara i przy okazji zdradziła, co łączy ją z dziećmi. "Na pewno lubią jeść, to fajnie. Nena lubi gotować, więc też fajnie. Jest łobuzem, to super. Cieszę się, że jest łobuzem. Ale mimo że jest łobuzem, ładnie mówi" - usłyszeliśmy.

Magda Gessler i Tadeusz Muller Magda Gessler oczekuje na narodziny trzeciego wnuka. Uchyliła rąbka tajemnicy

Magda Gessler nagrywa "Kuchenne rewolucje" przez ponad 200 dni w roku

Niedawno Magda Gessler opowiadała o swoich zawodowych obowiązkach, które pochłaniają ją bez reszty. "Moim życiu dominuje praca. Wyjazdy na "Kuchenne rewolucje" to ponad 200 dni w roku, dochodzi "Masterchef" i inne projekty. Gdy tylko mam wolne, natychmiast spędzam ten czas z rodziną, albo nie ukrywam, że wyjeżdżam gdzieś, gdzie mogę odpocząć i po prostu być Magdą" - mówiła w rozmowie z "Faktem". Restauratorka nie zamierza zwalniać tempa dla wnuków. "Nie mam zamiaru zwalniać, dlatego że jestem podobna do mojego ojca, który ma 91 lat i w dalszym ciągu jest czynnym korespondentem. Uważam, że każdy powinien robić to, co kocha, bo wtedy jest fajny. Nie jest nudny, nie obciąża, a ja nie chcę obciążać swoich dzieci" - opowiadała Magda Gessler.

Więcej o: