Kinga Rusin w końcu odpowiedziała Tomaszowi Lisowi. Komentarz ostry jak brzytwa. Ma dosyć bycia wywoływaną

Choć Tomasz Lis i Kinga Rusin od wielu lat nie są już małżeństwem, dziennikarz w ostatnich wywiadach często nawiązywał do relacji z byłą partnerką. Rusin postanowiła to ukrócić.

Trudno powiedzieć, żeby Kinga Rusin i Tomasz Lis rozstali się w najlepszych relacjach. Świadczy o tym chociażby "afera obiadowa", która wybuchła na początku kwietnia, po tym, jak dziennikarz w podcaście Żurnalisty napomknął, że przez siedem lat był zmuszony jeść obiady na stołówce. Pod koniec kwietnia Lis był z kolei gościem w talk-show Kuby Wojewódzkiego i ponownie nawiązał do małżeństwa z Kingą Rusin. Tym razem jednak zmienił nieco front i przyznał, że "był mężem dwóch fascynujących kobiet". Kinga Rusin ma jednak dość bycia wzywaną do tablicy przez byłego męża, czego wyraz dała w opublikowanym przez siebie InstaStories.

Zobacz wideo Rusin o tajnikach sylwetki

Kinga Rusin nie chce, żeby Tomasz Lis wypowiadał się na jej temat

Przedsiębiorczyni oznajmiła na InstaStories, że po niedawnych wypowiedziach Lisa na jej temat dostaje całą masę pytań z prośbą o odniesienie się do sytuacji. "Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz do ostatnich, przymilnych wypowiedzi mojego byłego męża w czasie jego autopromocyjnych wywiadów" - napisała.

Po tym, co przez wiele lat, również po rozwodzie, robił, nie chcę, żeby cokolwiek w moim kontekście mówił - dodała Rusin.

Kinga RusinKinga Rusin instagram.com/@kingarusin

Można się spodziewać, że po tak mocnych słowach była prowadząca "Dzień dobry TVN" nie zamierza więcej wdawać się w medialną polemikę z Tomaszem Lisem. Jeszcze kilka tygodni temu, krótko po wybuchu "afery obiadowej", Rusin otwarcie zastanawiała się jednak, czy warto "odpowiadać na prowokacje Lisa". Ewidentnie uznała, że jednak nie warto.

Historia związku Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Kinga Rusin i Tomasz Lis przez kilka lat uchodzili w Polsce za dziennikarską "power couple". Pobrali się w 1994 roku, a ich ślub relacjonowany był nawet przez "Wiadomości" TVP - obydwoje pracowali wówczas w publicznej stacji. Para doczekała się dwóch córek, jednak związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rozwód sfinalizowali w 2006 roku. Rok później Tomasz Lis stanął na ślubnym kobiercu z Hanną Smoktunowicz. Dziennikarka była wcześniej nie tylko przyjaciółką Kingi Rusin, lecz także świadkową na jej ślubie z Lisem.