Magda Gessler oczekuje narodzin trzeciego wnuka. Uchyliła rąbka tajemnicy. Zaczęła też narzekać na dzieci

Magda Gessler zdradziła, kiedy przyjdzie na świat jej trzeci wnuk. Restauratorka nie może się doczekać narodzin malucha. Przyznała też, że chciałaby mieć więcej czasu dla rodziny.

Magda Gessler od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych polskich gwiazd. Słynna restauratorka jest nie tylko osobowością medialną i odnoszącą sukcesy bizneswoman, ale także oddaną babcią. Wnuki celebrytki często goszczą na jej instagramowym profilu. Okazuje się, że do trzyletniej Neny i kilkumiesięcznego Bernarda wkrótce dołączy kolejny maluch. Syn gwiazdy, Tadeusz Muller już wkrótce zostanie ojcem. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zdradziła, kiedy kolejny wnuk pojawi się na świecie.

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Magda Gessler oczekuje na narodziny trzeciego wnuka. Uchyliła rąbka tajemnicy

Pod koniec stycznia Magda Gessler podzieliła się radosną nowiną. Restauratorka ogłosiła na antenie "Dzień dobry TVN", że Tadeusz Muller i Małgorzata Dwonar spodziewają się pierwszego dziecka. W rozmowie z Plejadą gwiazda zdradziła, że maluch przyjdzie na świat w już lipcu. Przyznała też, że chciałaby spędzać więcej czasu z rodziną, jednak obowiązki zawodowe jej to uniemożliwiają.

Najchętniej byłabym cały czas z rodziną, ale też nie mogę stracić moich fanów - stwierdziła gospodyni "Kuchennych rewolucji".

Cezary Kucharski przed rozprawą (Sąd w Warszawie) Sprawa Kucharski - Lewandowski. Jest decyzja sądu. Menedżer zadowolony

Celebrytka wyznała, że Lara Gessler chętnie służy radą starszemu bratu. Zapewniła, że rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt. Żaliła się jednak, że rzadko znajdują dla niej czas. Restauratorka nie ma też wątpliwości co do tego, że jej syn oraz jego żona będą wspaniałymi rodzicami.

One między sobą rozmawiają. Mają bardzo dobrą nić porozumienia i się wymieniają własnymi doświadczeniami. Małgorzata jest wspaniałą przyszłą mamą, a Tadeusz zasuwa - skwitowała gwiazda.

Magda Gessler - jak wyglądają jej naturalne włosy?

Włosy Magdy Gessler są jej znakiem rozpoznawczym i budzą sporo emocji. Wielu internautów twierdzi, że burza loków restauratorki to zasługa doczepianych pasm. Stare zdjęcia gwiazdy zdają się potwierdzać tę teorię. Ona sama konsekwentnie zaprzecza jednak, jakoby jej włosy nie były zasługą natury. "Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy" - zapewniała w rozmowie z "Faktem".

Więcej o: