Wersow promienieje w Tajlandii. Twierdzi, że urodzi dziewczynkę, ale fani wiedzą swoje. "Według zabobonów..."

Wersow już niebawem powita na świecie pierwsze dziecko, a jak na razie odpoczywa na wakacjach i przygotowuje się do nowej roli. Fani influencerki zachwycili się nowymi kadrami, które zamieściła w mediach społecznościowych.

O tym, że jest w ciąży, Wersow poinformowała fanów w połowie lutego. Jak na jedną z najsłynniejszych polskich influencerek przystało, zrobiła to z wielką pompą, publikując na YouTubie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach teledysk. Na nagraniu towarzyszył celebrytce także jej narzeczony Friz. O tym, że para spodziewa się dziecka, fani spekulowali już od jakiegoś czasu. A odkąd Weronika Sowa ujawniła tę informację, publikuje całą masę zdjęć i nagrań, na których eksponuje powiększający się brzuch. Internauci cały czas rozpływają się nad tym, jak bardzo ciąża służy internetowej gwieździe.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Wersow urodzi dziewczynkę? Fani mają inne zdanie

Od ogłoszenia wieści o ciąży Wersow nie zwlekała długo ze zdradzeniem płci dziecka. Już na początku marca na youtube'owym kanale zamieściła filmik z hucznego gender reveal party, na którym gości obowiązywał nawet dress code. Przyszła mama przekazała fanom, że ona i Friz spodziewają się córki. Obecnie narzeczeni łapią oddech od codziennych obowiązków i wypoczywają na egzotycznych wakacjach. Początkowo regenerowali się na Bali, a już pod koniec kwietnia Wersow zaczęła zamieszczać nagrania i filmiki z Tajlandii.

 

Na jednym z nich influencerka pozuje na plaży w krótkim, odsłaniającym brzuch topie bez ramiączek i długiej spódnicy. W komentarzach posypała się masa komplementów, a internauci zaczęli zastanawiać się nad płcią dziecka gwiazdy. Wielu z nich uważa, że Wersow urodzi chłopca, bo... tak dobrze wygląda. "Obstawiam chłopczyka", " Zgaduję, że będzie chłopczyk, wyglądasz pięknie".

Według zabobonów powinnaś mieć chłopca, bo podobno dziewczynka zabiera urodę. A ty kwitniesz - czytamy.

Wersow rodzi już niebawem

Internauci mimo wszystko się mylą, a od czasu gender reveal party Wersow już parokrotnie wspominała, że spodziewa się dziewczynki. Pod koniec marca dodała InstaStories, w którym przekazała, że nie może się doczekać, aż za trzy miesiące zobaczyć swoją córkę. Influencerka wyjawiła tym samym, że termin porodu ma na koniec czerwca. W związku z datą porodu Wersow zaliczyła zresztą zabawną wpadkę. Podczas Q&A na YouTubie przejęzyczyła się i oświadczyła fanom, że jest w 29. miesiącu ciąży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.