Tak mieszka Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox". Nasuwa się jeden wniosek

Krzysztof Radzikowski znany jest widzom z programu "Gogglebox". W ostatnim czasie pozwolił sobie na zakup nowej posiadłości. Zobaczcie, jak mieszka.

Krzysztof Radzikowski dał się poznać widzom jako uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV, gdzie zasiada na kanapie z Dominikiem Abusem. Bohater komentuje programy i seriale popularnych stacji telewizyjnych. Radzikowski niedawno przeprowadził się wraz z rodziną do nowego domu. Uczestnik na swoim Instagramie opublikował sporo zdjęć, dzięki którym możemy zobaczyć, jak mieszka.

Tak mieszka Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox". Uczestnik lubi minimalizm

Popularność "Gogglebox. Przed telewizorem" sprawiła, że uczestnik mógł pozwolić sobie na przeprowadzkę z rodziną do nowego domu. Na zdjęciach często można zauważyć fragmenty willi, która niedawno została wybudowana. Trzeba przyznać, że posiadłość Radzikowskiego robi wrażenie. Po obejrzeniu kilku zdjęć nasuwa się natomiast jeden wnosek - uczestnik "Gogglebox" jest fanem minimalizmu. Przestrzenie są utrzymane w chłodnych, szarych kolorach, brak jakichkolwiek ozdobień. Ogródek domu, choć jest przestronny, to oszczędny - na próżno szukać tu dekoracji czy wymyślnej roślinności. Być może to kwestia tego, że Radzikowski niedawno wprowadził się do nowego domu i nie miał czasu, aby "udomowić" nową przestarzeć. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

 

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" to siłacz światowej klasy

Plotkowanie przed telewizorem to nie jedyne zajęcie Radzikowskiego. Mężczyzna jest bowiem jednym z najlepszych polskich i światowych siłaczy, a w swojej karierze zdobył już parę tytułów. To do niego należy m.in. tytuł mistrza świata federacji World Strongman Federation w 2012 roku. W ostatnim czasie strongman zaskoczył fanów metamorfozą swojej sylwetki. Zaledwie pięć lat temu ważył ponad 150 kilogramów. Na Instagramie pokazał jednak, że schudł ponad 30 kilogramów. "152 kg vs. 120 kg, 2018 rok vs. teraz. Inny trening, inne jedzenie, inne potrzeby, inny czas. Wtedy trzeba było dźwigać, nie wyglądać, dziś jeszcze do tego, co chcę - sporo brakuje, więc cisnę dalej - napisał wówczas w poście. Fani przychylnie podeszli do przemiany Radzikowskiego, pisząc, że wygląda świetnie po zrzuceniu kilogramów.