Leszczak jest już po ślubie z Koterskim? Pokazała zastanawiający screen. "Może kiedyś rozpatrzy"

Marcela Leszczak postanowiła trochę namieszać w social mediach. Dodała ciekawy screen, na którym było napisane, że jest w związku małżeńskim z Michałem Koterskim. Czy tak jest faktycznie? Szybko i wymownie odpowiedziała.

Marcela Leszczak często dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego. Była modelka zrezygnowała z kariery, żeby poświęcić się życiu rodzinnemu i wychowaniu syna - Fryderyka, którego wychowuje razem z partnerem - Michałem Koterskim. Ostatnio influencerka podzieliła się ciekawą relacją na Instagramie. Było w niej napisane, że jest w związku małżeńskim z Michałem Koterskim. Czy to prawda? Udzieliła jednoznacznej odpowiedzi w komentarzu i pokazała tym samym, że ma do całej sytuacji spory dystans. 

Zobacz wideo Marcela Leszczak zmieniła fryzurę! "Tego potrzebowałam!"

Michał Koterski i Marcela Leszczak są już po ślubie? Kobieta opublikowała zastanawiający screen

Do tej pory Marcela Leszczak i Michał Koterski nie wzięli do tej pory ślubu. Kobieta trochę namieszała w mediach społecznościowych i opublikowała screena z zabawnym komentarzem. Okazuje się, że status relacji Leszczak na Facebooku jest dość mylący, ponieważ influencerka nie jest po ślubie. Razem z Michałem Koterskim żyją w nieformalnym związku, ale kto wie, może po opublikowaniu relacji byłej modelki, to niedługo się zmieni. 

Tak wisi kilka miesięcy w powietrzu. Może kiedyś rozpatrzy - napisała rozbawiona Marcela Leszczak.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak Instagram / Marcela Leszczak screen

Marcela Leszczak i Michał Koterski - związek gwiazd

Ich burzliwa historia związku mogłaby się doczekać niejednego filmu fabularnego. Nie brakowało w ich relacji wzlotów i upadków. Para pierwszy raz poznała się w 2016 roku, podczas jednego z wyjazdów ze spektaklem teatralnym na Sycylię. Wtedy rozgrzało między nimi miłosne uczucie. Po 23 dniach znajomości się zaręczyli, ale nigdy nie doszło do ślubu. Później zostali rodzicami - Fryderyka, ale ich relacja szybko po tym się rozpadła, kiedy aktor poznał Dagmarę Bryzek. Co ciekawe ich miłość odżyła po pewnym czasie na nowo, a Marcela Leszczak wybaczyła zdradę Koterskiemu i wróciła do niego po tym, jak aktor rozstał się z Dagmarą Bryzek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.