"Love Island". Finałowa para rozstała się miesiąc po opuszczeniu programu. Niedawno pisali o "autentycznym" uczuciu

Brytyjska edycja "Love Island" zakończyła się zaledwie miesiąc temu. Informatorzy z otoczenia Samie i Toma, pary, która zajęła trzecie miejsce, donoszą, że ich związek należy już do przeszłości.

Samie i Tom byli jednymi z ulubieńców dziewiątej edycji show "Love Island". Brytyjczycy uważali, że uczestnicy niesamowicie do siebie pasują i wróżyli im wspólną przyszłość. Nie zmienia to faktu, że do pierwszych zgrzytów między nimi doszło już na wyspie miłości. Islanderzy dotrwali jednak do finału i zajęli w nim trzecie miejsce. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja rozpadła się niedługo po zakończeniu zdjęć do reality show.

Zobacz wideo "Love Island". Laura Sieka tańczy z małą córeczką

"Love Island". W programie zajęli trzecie miejsce, rozstali się tuż po finale

Takie informacje podał informator z otoczenia pary w rozmowie z "The Sun". Według źródła, Samie i Tom rozstali się ze względu na odległość, która ich dzieliła. Ich związek nie przetrwał, ale podobno finaliści "Love Island" nadal darzą się ogromnym szacunkiem. Nie zmienia to faktu, że dla fanów formatu zakończenie ich miłości jest ogromnym zawodem. Zaledwie pięć tygodni temu Samie i Tom chętnie opowiadali o uczuciu, które połączyło ich na planie programu.

Wyspa miłości to najlepsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Nauczyłem się tak wiele o sobie i wyszedłem z niej jako lepszy człowiek. Nie byłem pewien, czy spotkam kogoś wchodząc do willi, ale zakochanie to najlepsze uczucie na świecie, a zakochanie w Samie jest nierealne, tak autentyczne, oszałamiające, że nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie dla nas przyszłość. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w tej szalonej podróży! Wszystkie miłe komentarze i posty są bardzo cenne i wiele znaczą! - pisał Tom na Instagramie niedługo po finale.

Agnieszka Chylińska, Zenek Martyniuk Te gwiazdy zainwestowały w zęby. Nie tylko Martyniuk i Chylińska

"Love Island". Laureaci dziewiątej edycji nadal są w związku

13 marca miał miejsce finał dziewiątej edycji brytyjskiej odsłony "Love Island". Drugie miejsce zajęli Lana Jenkins i Ron Hall. Para zamieszkała razem niedługo po finale i wszystko wskazuje na to, że ich miłość poza kamerami rozkwita. Zwycięzcy dziewiątej edycji, Kai i Sanam, również są razem. Chętnie publikują wspólne relacje na Instagramie i pokazują, jak wygląda ich nowa codzienność. Dla tych, którzy nie mają co ze sobą zrobić po zakończeniu siódmego sezonu polskiej wersji "Wyspy miłości", mamy dobrą wiadomość. Na platformie Polsat Box Go znajdziemy odcinki brytyjskiej i australijskiej odsłony uwielbianego przez widzów show. 

Więcej o: