Doda zabrała głos w sprawie ewentualnego wywiadu z Małgorzatą Rozenek. Padły ostre słowa

Doda zdecydowała się na zabranie głosu w sprawie ewentualnego wywiadu z Małgorzatą Rozenek. Mimo, że prowadząca "Dzień dobry TVN" wyciągnęła dłoń do artystki, to ta odpowiedziała w typowy dla siebie sposób. W wypowiedzi piosenkarki nie zabrakło ogromnej pewości siebie i odrobiny tajemniczości.

Podczas sobotniej gali wręczenia Fryderyków portal Pomponik zdecydował się na rozmowę z bezkompromisową Dodą. Zapytał ją o to, co myśli na temat udzielenia wywiadu Małgorzacie Rozenek. Piosenkarka zakwestionowała merytoryczne doświadczenie muzyczne prowadzącej "Dzień dobry TVN". Z ust wokalistki padły naprawdę ostre słowa.

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Doda pojawi się w "Dzień dobry TVN"

Po tym, jak stacja TVN zniosła ban na Dodę, wokalistka ma wystąpić w "Dzień dobry TVN". Jedną z prowadzących jest Małgorzata Rozenek, której mężem jest Radosław Majdan, eks piosenkarki. Były piłkarz dostrzegł budzącą skrajne emocje piosenkarkę w programie "Bar" i od razu wpadła mu w oko. Na rozkwit miłości nie trzeba było długo czekać. Zakochani pobrali się w 2005 roku i przez pewien czas w polskim show-biznesie byli tematem numer jeden. Wokół płomiennej relacji narosło wiele skandali i spekulacji. Ostatecznie artystka i sportowiec rozwieli trzy lata po ślubie. Mężczyzna ułożył swoje życie na nowo u boku Małgorzaty Rozenek i zdaje się, że nieco bardziej spoważniał.

Spotkanie Dody i Małgorzaty Rozenek wciąż mierzy się z ogromnym zainteresowaniem. Piosenkarka wolałaby, żeby do niego nie doszło

Od momentu rozpoczęcia przez Radosława Majdana nowego związku media cały czas próbują dowiedzieć się, co tak naprawdę Doda i Perfekcyjna pani domu o sobie myślą. Kobiety wielokrotnie pytane były o wzajemny stosunek do siebie. Już na pierwszy rzut oka widać, że panie nie przepadają za sobą. W rozmowie z portalem Pomponik wokalistka stwierdziła, że raczej nie chciałaby udzielić wywiadu obecnej żonie swojego byłego męża.

Czy ona (Małgorzata Rozenek - przyp. red.) ma jakiekolwiek merytoryczne doświadczenie muzyczne? Czy ona wiedziałaby, poza plotkami i głupotami, o czym ze mną rozmawiać (...)? Myślę, że (Małgorzata Rozenek - przyp. red.) nie chciałaby znać większości (szczegółów mojego życia) dla swojego dobra - powiedziała Doda w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.

Jak widać Doda nie kryje swojej niechęci do Małgorzaty Rozenek. Druga część jej wypowiedzi była wyraźną aluzją do zakończonego przed laty małżeństwa z Radosławem Majdanem. Kobieta uważa, że prowadząca "Dzień dobry TVN" nie ma wystarczających kompetencji do przeprowadzenia z nią wywiadu. Plotek dowiedział się jednak, że piosenkarka nie ma się o co martwić. W dniu, kiedy Doda pojawi się w programie, dyżur ma inna para prowadzących.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.