Steffy z "Mody na sukces" ogłosiła czwartą ciążę. Wcześniej świętowała 9000 odcinek losów Forresterów

Jacqueline MacInnes Wood ma nie lada powody do radości. Słynna Steffy Forrester z "Mody na sukces" świętowała w tym tygodniu nie tylko 9000 odcinek popularnej na całej świecie opery mydlanej czy swoje urodziny. Ogłosiła też fanom, że spodziewa się czwartego dziecka, co zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie.

Emitowana w USA od 1987 roku "Moda na sukces" doczekała się w tym tygodniu 9000 odcinka. W całości został on poświęcony Steffy Forrester granej przez Jacqueline MacInnes Wood, wokół której od lat koncentrują się najważniejsze wątki serialu. Z okazji promocji tego wyjątkowego jubileuszu, aktorka pojawiła się w jednej z telewizji. Wizyta sprawiła jej tyle radości, że spontanicznie wygadała się, że jest właśnie w czwartej ciąży.

Zobacz wideo Fagata o ciąży Wersow. Też chciałaby być młodą mamą!

Aktorka która gra Steffy Forrester w czwartej ciąży

Jacqueline MacInnes Wood gościła w amerykańskim talk-show "The Talk" w dniu swoich 36. urodzin, czyli 17 kwietnia. Poza rozmową o jubileuszu "Mody na sukces" i postaci Steffy, której życie ciągle nie oszczędza miłosnych zawirowań, aktorka została zapytana o to, czego jej można życzyć z okazji urodzin. Nie myśląc długo pochwaliła się ciążą.

Jestem znowu w ciąży! Za każdym razem jak u was goszczę, ogłaszam, że jestem w ciąży. Wszystko o czym marzę z okazji urodzin to jedzenie i spanie - wyznała na antenie show CBS aktorka grająca Steffy w "Modzie na sukces i zebrała wiele gratulacji.
 

Rodzina znanej z "Mody na sukces" Jacqueline MacInnes Wood

Póki co Jacqueline jest matką trójki synów o imionach: Rise, Lenix, Brando. Czy teraz do ich grona dołączy córeczka? Płci czwartego dziecka aktorka póki co nie zdradziła. Ojcem pociech jest jej wieloletni partner - Elan Ruspoli, który pracuje jako menedżer w agencji talentów.

W Polsce "Moda na sukces" po raz pierwszy została wyemitowana w 1994 roku na antenie TVP1. Obecnie losy rodziny Forresterów można śledzić na antenie Red Carpet TV. 20 kwietnia zostanie tam wyemitowany odcinek 8207. W "Modzie na sukces" Jacqueline MacInnes Wood od 2008 roku gra jedną z bliźniaczek Ridge'a (Ronn Moss) i Taylor (Hunter Tylo), która dostała imię po słynnej babci - Stephanie Forrester (Susan Flannery). Jedynymi aktorami, którzy w serialu pojawiają się od pierwszego odcinka jest John McCook (Eric Forrester) i Katherine Kelly Lang (Brooke Logan). Póki co nie wiadomo, czy ciąża Jacqueline wpłynie na scenariusz nowych odcinków i czy Steffy również będzie w ciąży.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.