Natalia Janoszek usłyszała diagnozę. "Wylądowałam w szpitalu z okropnymi bólami ciała"

Natalia Janoszek w najnowszym wywiadzie podzieliła się prywatnymi sprawami. Wyznała jaką diagnozę usłyszała od lekarza. Zdradziła, jak sobie radzi.

Natalia Janoszek z powodzeniem robi karierę w Bollywood. Dzięki temu stała się rozpoznawalna nie tylko w naszym kraju. Wystąpiła w produkcji amerykańskiej i pojawiła się na festiwalu w Cannes. Wydała książkę o własnej karierze w Indiach. Znalazła się także na okładce magazynu modowego ''L'Officiel Arabia''. Od kilku lat stara się także zaistnieć na rodzimym rynku. Wystąpiła w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami", a teraz bierze udział w 18. sezonie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W najnowszym wywiadzie celebrytka opowiedziała o diagnozie, którą usłyszała.

Zobacz wideo Natalia Janoszek przyjaźni się z Wieniawą. Tak się poznały

Natalia Janoszek opowiada o chorobie

Mogłoby się wydawać, że Janoszek ma życie idealne. Robi oszałamiającą karierę za granicą. Jest nagradzana za role. Jednak okazuje się, że zmaga się z depresją. Bollywoodzka aktorka otworzyła się na temat zdrowia psychicznego w najnowszym wywiadzie dla radia Chillizet. Aktorka przyznała, że psychiatra stwierdził u niej depresję. Wyznała, że na początku była w szoku i nie zgadzała się z tą diagnozą. 

Wylądowałam w szpitalu z okropnymi bólami ciała. Nie można było znaleźć przyczyny. Przyszedł do mnie psychiatra i powiedział, że jestem w głębokiej depresji. Ja na to, że tacy ludzie jak ja nie są w depresji. Moje życie jest wspaniałe. Spełniam marzenia, robię karierę.

Aktorka mówi, jak teraz o siebie dba

Natalia Janoszek, w końcu zaakceptowała diagnozę. Postanowiła zadbać o siebie w sferze psychicznej. Teraz kiedy jest świadoma, co jej dolega, bardziej skupia się na psychice. "Zaczęłam więcej dbać w tej sferze. Pierwsze jest uderzenie dna, bo rozsypuje się cały mój światopogląd. Muszę pozbierać się na nowo, jeśli chcę zmienić coś. Myślę, że ta decyzja to pierwszy krok, żeby poczuć się lepiej. Mam nadzieję, że znajdę ten balans".

Potrzebujesz pomocy?

W związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą może występować zagrożenie życia, wówczas - w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej - zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy, a masz mniej niż 18 lat, codziennie od 12:00 do 2:00 w nocy możesz zadzwonić na Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości.

Więcej o: