Edyta Pazura topless na Instagramie. To ulubione zdjęcie jej męża. Cezary może być zazdrosny

Edyta Pazura nie próżnuje i aktywnie działa na Instagramie. Ostatnio opublikowała serię niezwykle odważnych zdjęć z kwiatami. Cała uwaga skupiła się na nagim ciele kobiety, a dokładniej rzecz biorąc, na braku górnej części stroju. Internauci nie szczędzili jej komentarzy.

Trzeba przyznać, że instagramowe konto Edyty Pazury staje się coraz bardziej popularne. Nie próżnuje i stara się regularnie publikować coraz to nowsze treści. Ostatnio na jej profilu pojawiły się dwa zdjęcia. Fotografie mimo sensualnego wydźwięku wzbudziły sporo kontrowersji. Żona Cezarego Pazury pozuje na nich topless i wyraźnie widać, że bardzo dobrze się z tym czuje.

Zobacz wideo Edyta Pazura zabrała córkę do fryzjera

Edyta Pazura pozuje topless i nie wstydzi się nagości. Jej mąż jest zachwycony szczególnie jedną fotografią

Edyta i Cezary Pazura wstąpili w związek małżeński czternaście lat temu i od tego czasu wiodą przepełnione miłością życie. Para doskonale dogaduje się na wielu płaszczyznach i podziela podobne pasje. W tym związku z pewnością nie ma miejsca na nudę i monotonię. Nie występuje też chorobliwa zazdrość - świadczą o tym najnowsze zdjęcia na instagramowym koncie Edyty.

 

Edyta Pazura zachwyca internautów efektami sensualnej sesji zdjęciowej. Było odważnie, ale ze smakiem

Edyta Pazura postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami, na których pozuje topless. Zasłaniają ją jedynie kwiaty, które wpisują się w założony przez fotografa efekt sesji. Kropką nad i okazały się dopracowane do perfekcji makijaże, które przypadły do gustu żonie Cezarego. Do budzącego spore zainteresowanie postu dołączyła osobliwy podpis.

Pierwsze (zdjęcie - dop. red.) ulubione Czarka. Ja za to uwielbiam drugie z różami i czerwonymi ustami. Które wam się bardziej podoba? Często całymi dniami biegam bez makijażu, ale jak widzę te zdjęcia, to chyba włączę te zestawy makijażowe na stałe - napisała Edyta Pazura.

Fani Edyty zasypali ją lawiną pozytywnych komentarzy i nie mogli przestać zachwycać się efektami sesji. Jedna z internautek pokusiła się nawet na stwierdzenie, że żona Cezarego Pazury w każdej wersji prezentuje się idealnie. Kluczem do sukcesu była tu z całą pewnością samoakceptacja i pozytywne podejście do swojego ciała. Piękne jest to, że w obecnych czasach znane osoby coraz częściej promują naturalność, a co za tym idzie pozbawiają znaczną część społeczeństwa kompleksów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.