Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustwa. Zamieszano w nie jej dzieci. "Chciałam was uprzedzić i ostrzec"

Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów internetowych. Do sieci trafiły reklamy z jej udziałem, w których rzekomo promuje "aplikację do zarabiania pieniędzy". Celebrytka wydała oświadczenie w tej sprawie.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryje wściekłości. W sieci krążą filmiki i zdjęcia z jej udziałem. Autorzy dziwnych reklam zapewniają, że za pomocą polecanej przez nich strony można w łatwy sposób zapewnić sobie dodatkowy zarobek. Jak się okazało, jest to działalność oszustów. Cyberprzestępcy próbują wyłudzić duże sumy pieniędzy. Celebrytka zabrała już głos w tej sprawie. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wściekła. Ostrzega innych przed oszustami

Wizerunek Małgorzaty Rozenek-Majdan, a także jej dzieci został użyty do promowania podejrzanych stron. Zwykłe kliknięcie w link ma zapewnić bogactwo. Oszuści zapewniają, że celebrytka właśnie w taki sposób dorobiła się fortuny. Fani szybko nagłośnili sprawę. Rozenek-Majdan opublikowała filmik na profilu na Instagramie, w którym wszystko wyjaśniła. Powiedziała, że nie ma nic wspólnego z krążącymi reklamami. Przyznała, że cała sytuacja bardzo ją zdenerwowała. 

Wykorzystuje się mój wizerunek, zresztą też moich dzieci, do tego, żeby reklamować jakieś oszustwo finansowe. Chcę, żebyście byli absolutnie pewni, że nie mam z tym nic wspólnego. Uważam, że to jest "fake". Nie współpracuję z tą firmą. Co więcej, bardzo trudno mi ocenić jak niebezpieczne jest to, co niby reklamuję. Chciałam was uprzedzić i ostrzec przed tymi oszustami, którzy używając moich nagrań, rekomendują jakiś system finansowy - wyznała Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustaMałgorzata Rozenek padła ofiarą oszusta fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

Rozenek-Majdan dodała również, że gdy decyduje się na współpracę z różnymi markami, zawsze jest to jasno oznaczone. Podkreśliła, że nie wyraziła żadnej zgody na używanie jej wizerunku. Celebrytka zmartwiła się o swoich fanów. Nie chciałaby, żeby ktoś uległ pokusie i został oszukany na dużą sumę pieniędzy. Poprosiła obserwatorów o czujność.

Anna Lewnadowska "Lewa" szaleje na planie zdjęciowym. Laura aż nie wytrzymała tempa

Małgorzata Rozenek-Majdan została oskarżona o hipokryzję podczas wywiadu

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan zagościła w programie "Niech gadają", który jest emitowany na Kanale Sportowym. Została osądzona o hipokryzję. Wyznała, że chciałaby, aby jej syn unikał dziewczyn, które lubią imprezować. Prowadząca się oburzyła. Powiedziała, że przecież sama Rozenek-Majdan zakochała się w znanym imprezowiczu, Radosławie Majdanie. Celebrytka wybrnęła, mówiąc, że każdy może mieć dobre wartości, jednocześnie lubiąc zabawę. ZOBACZ TEŻ: Paulina Rzeźniczak zaatakowana. Jakub wszystko nagrał. "To nie jest śmieszne"

Więcej o: