Doda i Nergal spotkają się na Fryderykach. Odpowiedziała kąśliwie, czy zrobi sobie z nim zdjęcie

Doda i Nergal walczą o statuetki podczas tegorocznej gali Fryderyków. Czy byli narzeczeni staną ze sobą twarzą w twarz? A może piosenkarka pozwoli sobie powiedziec coś do niego ze sceny i wywoła skandal? Fani gwiazdy mają już pomysł na upamiętnienie ich pierwszego spotkania po ponad dekadzie.

Tegoroczne Fryderyki odbędą się 22 kwietnia w Gliwicach. Wśród gwiazd, które walczą o statuetkę jest m.in. Doda. Artystka nominowana jest w kategorii "album roku pop" za płytę "Aquaria". Co ciekawe w tym samym roku szansę na triumf ma też Nergal z zespołem Behemoth. Były ukochany Dody walczy o Fryderyka za krążek "Opvs Contra Natvram" w kategorii "album roku metal". Ich spotkanie wzbudza w fanach piosenkarki niemałe emocje. Czy staną ze sobą twarzą w twarz?

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Fryderyki 2023. Doda o spotkaniu z Nergalem

Z okazji tegorocznych Fryderyków Doda przygotowała dla fanów coś specjalnego. "Zapraszam wszystkich na galę Fryderyków 22 kwietnia do Gliwic. Zaserwuję prawdziwą niespodziankę muzyczną!" - zapewniała na Instagramie. "Może wspólna fota z Nergalem? Internety by oszalały" - zaproponował internauta, zwracając uwagę, że na tej samej imprezie piosenkarka po latach spotka się z byłym partnerem. Od czasu ich rozstania nie było jeszcze takiej okazji. Na komentarz Rabczewskiej nie trzeba było długo czekać.

Ma wystarczająco ze mną ze szpitala - odpisała Doda, przypominając, jak opiekowała się Nergalem w czasie, gdy chorował na białaczkę.
 

Doda walczyła o życie Nergala. Zostawił ją w Dniu Kobiet

Przypomnijmy, że Doda i Nergal byli parą niecałe trzy lata. Ich związek kosztował wokalistkę sporo stresu i nieprzespanych nocy, od kiedy w międzyczasie Nergal dowiedział się, że jest chory na białaczkę. Gwiazda stanęła wtedy na wysokości zadania i jako wspierająca narzeczona zorganizowała największą na skalę Polski akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Szpik dla lidera Behemotha udało się znaleźć i muzyk po pół roku walki z chorobą opuścił szpital. Zmienił się wtedy nie do poznania. Niedługo po tym jak doszedł do siebie, porzucił ukochaną. "Mój były narzeczony zostawił mnie po tym, jak uratowałam mu życie. Schudłam siedem kilo i wypadły mi wszystkie włosy z głowy. Po pół roku naszego związku, kiedy okazało się, że jest chory na białaczkę, zostawiłam wszystko. Interesowało mnie tylko to, żeby przeżył i się wyleczył. Nie spałam ku*wa miesiącami" - mówiła niedawno Doda w swoim reality show "12 kroków do miłości". Nergal miał rozstać się z nią w Dniu Kobiet w 2011 roku.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.