Małgorzacie Rozenek w wywiadzie wytknięto hipokryzję. Radziła synowi, a sama tej rady nie posłuchała

Małgorzata Rozenek-Majdan została zaproszona przez Małgorzatę Domagalik do programu "Niech gadają", który jest emitowany na Kanale Sportowym. Podczas rozmowy udzieliła rady synowi. Prowadząca zarzuciła jej hipokryzję. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że spełnia się w wielu dziedzinach życia. Kilka miesięcy temu zaczęła realizować się jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Ma własną markę modową i fundację, która szerzy wiedzę w temacie in vitro. Celebrytka podkreśla, że za jej sukcesami zawodowymi stoi rodzina, dająca jej miłość i bezpieczeństwo. Prywatnie jest dumną mamą trzech synów i żoną byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Radosława Majdana. Jakie były kulisy poznania pary? O tym wspomniano w rozmowie na Kanale Sportowym.

Zobacz wideo Studio Dzień Dobry TVN - Małgorzata Rozenek inaczej odbierała je, gdy jeszcze bywała gościem!

Rozenek-Majdan i hipokryzja? Domagalik przypomina o poznaniu Majdana

Podczas dwugodzinnej rozmowy na Kanale Sportowym nie zabrakło telefonów od widzów. Część z nich zadała Rozenek-Majdan wiele pytań. Dzwoniący 22-latek wyżalił się celebrytce, że ma trudność w znalezieniu odpowiedniej dla siebie partnerki. Nie spotkał młodej kobiety, która miałaby poukładane w głowie. Prowadząca śniadaniówki powiedziała: "To zależy, gdzie pan tych kobiet szuka, albo w jakim towarzystwie pan się obraca, bo prawdą jest, że wszędzie te kobiety wyglądają inaczej. [...] Na pewno ważne jest, żebyś wiedział, czego szukasz w kobiecie i jak będziesz to wiedział, to na pewno to znajdziesz". Jakiej rady udzieliłaby z kolei swojemu synowi?

Na pewno jest kilka takich lampek, które zapaliłyby mi się, gdyby mój syn przyprowadził jakąś dziewczynę do domu. Jedno jest pewne: unikaj tych, które lubią zaimprezować.

Małgorzata Domagalik musiała zareagować. "No i tu złapaliśmy panią Małgosię na absolutnej niekonsekwencji, ponieważ zakochała się w kimś, kto był znanym imprezowiczem" - powiedziała dziennikarka. Radosław Majdan nie miał dobrej sławy przed poznaniem prowadzącej śniadaniówki. Rozenek-Majdan postanowiła doprecyzować swoje stanowisko: "Jeżeli ona żałuje psa, albo troszczy się o innych, jest wartościowa i np. opiekująca się swoimi rodzicami, to możesz na pewno myśleć, że będzie też taka wobec ciebie, a może przy tym być głośna i tańczyć na stole."

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek Rozenek nie jest pierwszym mężem Małgorzaty. Mówi o nim niewiele

Małgorzata Rozenek-Majdan - związki

Celebrytka wybrała Majdana na swojego trzeciego męża. Wcześniej związana była z prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim oraz Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Ślub ze sportowcem wzięła w 2016 roku. Możemy w mediach zauważyć, że ich miłość kwitnie każdego dnia, a jej owocem jest malutki Henryk. Rozenek-Majdan w rozmowie z Domagalik przyznała, że nie ma życia towarzyskiego. Czas wolny dedykuje najbliższym. 

Więcej o: