Joanna Kurowska schudła ponad dziesięć kilo i chce więcej. Znalazła swój sposób. "Wychodzi mi to"

Joanna Kurowska przeszła metamorfozę. Jak poinformowała, udało jej się schudnąć już ponad dziesięć kilogramów. Aktorka zdradziła, jaki jest sposób na utratę wagi.

Joanna Kurowska zdobyła popularność grając w wielu polskich produkcjach. Widzowie znają ją z takich seriali jak "Świat według Kiepskich" czy "Graczykowie". Od 2022 roku aktorka występuje w hicie Polsatu "Lulu". Aby przygotować się do tej roli, Kurowska przeszyła dużą metamorfozę.  Gwiazda zrzuciła już ponad dziesięć kilogramów. W jednym z wywiadów zdradziła, jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki.

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie

Joanna Kurowska zdradziła sekret na odchudzanie

Joanna Kurowska wyznała, że przez wiele lat zmagała się z nadwagą. Aktorka ma za sobą gorsze i lepsze momenty, jeśli chodzi o zdrowe odchudzanie. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Nie podobało jej się, jak prezentuje się na ekranie. Stwierdziła. że to najwyższy czas na zmiany. Jak się okazało, jej sekretem są ćwiczenia w domu.

Uwielbiam ćwiczyć w domu, wychodzi mi to. Wiem, że są osoby, które muszą iść na siłownię, żeby się zmobilizować, ale to zajmuje bardzo dużo czasu. Natomiast ja ćwiczę w domu i cieszę się, że potrafię być tak konsekwentna. Zdarzało się nawet, że wracałam do domu o północy, to przed pójściem spać ćwiczyłam, chociaż te dziesięć minut, bo chodzi o to, żeby robić to systematycznie - powiedziała w wywiadzie z "Faktem".

Gwiazda przyznała, że bardzo lubi angażować się w różne aktywności sportowe. To jednak nie wszystko. W schudnięciu pomaga jej również tzw. post przerywany. Ten rodzaj odżywiania stał się ostatnio bardzo popularny. Polega na jedzeniu w tak zwanym oknie żywieniowym, co oznacza, że należy spożywać posiłki w konkretnych godzinach, a w pozostałych pościć. Post przerywany jest często niesłusznie mylony z głodówką. Jednak w tego typu diecie należy jeść zgodnie z zaleceniami kalorycznymi. Najczęściej wybiera się opcję, w której można spożywać posiłki podczas ośmiogodzinnego okienka, a pozostałe 16 godzin wstrzymać się od jedzenia. Joanna Kurowska przyznała, że dzięki tym sposobom schudła już ponad dziesięć kilogramów. Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, planuje zrzucić jeszcze siedem.

Joanna Kurowska w serialu "Lulu"

Serial "Lulu" trafił na ekrany telewizorów 2022 roku. Postać odgrywana przez Joannę Kurowską to Elka, która od lat piecze torty na zamówienie. W tym samym bloku mieszka Lucyna "Lulu" Makowska, która po zdradzie i rozstaniu musi radzić sobie sama. Postanawia więc otworzyć cukierniczy biznes, co koliduje z działalnością Elki. Zazdrosna sąsiadka postanawia sabotować firmę Lulu. Ponadto, Elka nie stroni od mężczyzn. Pomimo tego, że ma swojego kochanka, dzielnicowego Witolda, bez wahania kokietuje ojca Lulu, Zygmunta. Śledzicie losy bohaterów serialu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.