Remont w cztery dni jest możliwy? Katarzyna Dowbor zdradziła największą tajemnicę "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor uchyliła rąbka tajemnicy na temat programu "Nasz nowy dom". Prezenterka zdradziła, ile tak naprawdę trwa remont budynku czy mieszkania.

"Nasz nowy dom" od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zaciekawieniem oglądają kolejne metamorfozy mieszkań i domów, które przeprowadza Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną. Remonty trwają od czterech do siedmiu dni. Wielu fanów show ciągle jednak nie wierzy w tę informację. Jaka jest prawda? Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo

"Nasz nowy dom". Wiadomo, ile trwa remont w programie 

Katarzyna Dowbor  w rozmowie z portalem pomponik.pl potwierdziła, że remonty przeprowadzane są ekspresowo i zazwyczaj trwają pięć dni. Jest to jednak okupione bardzo ciężką pracą ekip budowlanych. Ich wysiłek nie idzie jednak na marne, ponieważ dzięki temu uczestnicy show mogą cieszyć się komfortowymi warunkami do życia. 

Jeśli praca idzie w miarę sprawnie, to po 10-12 godzinach ekipa idzie się przespać. Jeśli jest taka potrzeba, to część chłopaków zostaje i robią te wykończeniowe rzeczy, no tu trzeba zbić kołek, tu zawiesić obrazek… Oni w ogóle nie śpią, dopiero nad ranem wracają do domów. 12 godzin to taki standard, ale bywa też 15. Te dni to czas ogromnego spięcia dla ekipy budowlanej, ale też filmowej. My jesteśmy podzieleni na dwie ekipy. Jedna ekipa pracuje ze mną, ale jest też tak zwana dwójka, która cały czas jest z ekipą remontową. My naprawdę więcej czasu spędzamy ze sobą na planie niż z naszymi rodzinami.

Prezenterka początkowo sama często uczestniczyła w pracach remontowych. Później jednak z tego zrezygnowała. Okazuje się, że na jej decyzję miało wpływ kilka czynników. Między innymi zmianie nieco uległa formuła programu. To jednak niejedyny powód, dla którego Dowbor zostawiła remonty w rękach specjalistów. Zdjęcia z programu "Nasz nowy dom" znajdziecie w galerii u góry strony. 

Po pierwsze jestem starsza, a po drugie trochę zmieniliśmy, bo i tak część widzów nie wierzyła, że ja rzeczywiście to robiłam, a robiłam! Przechodziliśmy wszyscy taki przyspieszony kurs BHP, musimy wiedzieć, jak się zachowywać - dodała w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Katarzyna Dowbor - kariera 

Katarzyna Dowbor ma 40-letnie doświadczenie w zawodzie dziennikarskim. Karierę rozpoczęła od pracy w Programie III Polskiego Radia. W 1983 roku zaczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie tworzyła treści do "Pegaza" i współprowadziła "Studio Lato". Prowadziła także "Pytanie na śniadanie". W 2013 roku rozpoczęła współpracę ze stacją Polsat, gdzie w programie "Nasz nowy dom" wraz z ekipą odwiedza najbardziej potrzebujące rodziny, by wyremontować ich domy lub mieszkania. Show cieszy się ogromną popularnością i przyciąga przed ekrany miliony widzów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA