Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz partnerki. Dominika udowodniła, że zna się na modzie

Marcin Hakiel od pewnego czasu jest w związku z tajemniczą Dominiką. Dotąd ukrywał twarz ukochanej, jednak na najnowszej relacji dosyć wyraźnie widzimy twarz partnerki tancerza.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu zeszłego roku ogłosili rozstanie. Odtąd drogi jednej z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu rozeszły się. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" oficjalnie potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Również tancerza dopadła strzała amora. Tajemnicza Dominika pojawia się na Instagramie byłego męża Cichopek nader często, Hakiel dba jednak o chronienie wizerunku ukochanej. Tym razem jednak zdecydował się opublikować kadr, na którym widzimy twarz jego partnerki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Marcin Hakiel pozuje z Dominiką. Na zdjęciu widzimy promienny uśmiech nowej partnerki tancerza

Dominika i Marcin zdecydowali się skorzystać ze słonecznej niedzieli i w towarzystwie swoich córek wybrali się do Muzeum Życia w PRL-u. Dziewczynki doskonale bawiły się, zwiedzając przestrzenie wystylizowane jak za minionych czasów, również ich rodzice wyglądali na zadowolonych. Hakiel zdecydował się nawet opublikować fotografię, na którym całkiem wyraźnie widzimy twarz jego ukochanej. Na zdjęciu Dominika ma oczy przysłonięte okularami przeciwsłonecznymi, widzimy za to jej promienny uśmiech. Tancerz podzielił się także z internautami fotografią wykonaną przed żółtym maluchem, dumą motoryzacji Polski Ludowej. Użytkownicy Instagrama byli zachwyceni pomysłem na niebanalną wycieczkę.

Marcin HakielMarcin Hakiel Instagram, @marcinhakiel

Przyjemnie na was popatrzeć, ślicznie tańczycie "sprężynki" A teraz pewnie na wspaniały wypoczynek, widać z humorem. Mały samochodzik, tylko walizek trochę dużo - czytamy w komentarzach.

Partnerka Marcina Hakiela ma dobry kontakt z Katarzyną Cichopek

Chociaż Hakiel i Cichopek są po rozwodzie, to dla dobra dzieci starają się ciągle pracować nad swoją relacją. Z byłą żoną tancerza dobry kontakt ma także Dominika. Ukochana Hakiela jest w stałym kontakcie z gwiazdą "M jak miłość". Jak donosi nasz informator: "Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.