Bad Bunny publicznie odrzucił Kendall Jenner. Wszystko rozegrało się na jej oczach

Bad Bunny podczas występu na Coachelli zaprzeczył plotkom o związku z Kendall Jenner. Modelka ponoć w tym czasie była na widowni. Wcześniej swoje trzy grosze wtrącił jej były chłopak.

Właśnie trwa jeden z największych festiwali muzycznych Coachella. Na wydarzenie zostały zaproszone największe gwiazdy, wśród których znalazł się Bad Bunny. Muzyk po raz pierwszy odniósł się do plotek na temat jego rzekomego związku z Kendall Jenner. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Ona miała w tym czasie bawić się na widowni.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Bad Bunny dementuje plotki o związku z Kendall Jenner

Pierwsze doniesienia na temat związku Kendall Jenner i Bad Bunny'ego pojawiły się w lutym. Według informatora "Duex Moi" para była widziana w Los Angeles, gdzie zostali przyłapani na pocałunku. Sami zainteresowani nie publikowali jednak żadnych wspólnych zdjęć i na próżno było ich szukać w swoim towarzystwie. Wygląda na to, że wszystko już jasne. Podczas występu na Coachelli raper nagle zaczął mówić po hiszpańsku. Obecni na wydarzeniu twierdzą, że zaprzeczył plotkom o związku z modelką. 

Podczas swojego setu mówił po hiszpańsku i powiedział wszystkim, że ludzie nie powinni wierzyć we wszystko, co mówią media społecznościowe, chyba że wychodzi to z jego ust - podają osoby, które były obecne na Coachelli.

Były chłopak Kendall Jenner o jej relacji z Bad Bunnym

Wygląda na to, że osoby z bliskiego grona celebrytki nie były nawet w stanie uwierzyć w plotki na temat jej nowego romansu. Jeszcze nie tak dawno temu Kendall Jenner była związana koszykarzem NBA Devinem Bookerem. Według doniesień US Weekly od początku był zdania, że jeśli faktycznie raper skradł serce jego eks, to ten związek raczej szybko się zakończy. 

Devin ani przez chwilę nie uwierzył, że związek Kendall i Bad Bunny'ego to coś poważnego. Nie myśli, że on jest w jej typie i trudno uwierzyć, że istnieje między nimi jakakolwiek przyszłość.